Канада відкриває ринок для української молочної продукції

Канада відкриває ринок для української молочної продукції
Фото: з відкритих джерел

Розширення переліку товарних позицій для українського експорту та створення нових можливостей для вітчизняного виробника – одні із важливих пріоритетів діяльності Держпродспоживслужби в умовах воєнного стану.

Завдяки спільній роботі Держпродспоживслужби та МЗС відкрито новий ринок для збуту продуктів українського виробництва, а саме молока та молочних продуктів до Канади.

Детальніше ознайомитися з погодженою компетентними органами обох країн формою сертифіката для експорту зазначеного товару можна на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби у розділі «Міжнародне співробітництво», рубрика «Сертифікати на експорт з України».

Разом з цим повідомляємо, що пояснення до вимог законодавства Канади, які стосуються виробників молочних продуктів та вказані у зоосанітарному сертифікаті опубліковано на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Вимоги країн світу».

Нагадуємо, що першим кроком для здійснення експорту харчових продуктів є запит оператора ринку до територіального органу Держпродспоживслужби за місцем розташування потужності.

Довідково: наразі для українських виробників молока і молокопродуктів відкриті ринки 31 країни, а саме – Європейський Союз, Євразійський Союз, Азербайджан, Алжир, Аргентина, Боснія та Герцоговина, Великобританія, Домініканська Республіка, Ізраїль, Ірак, Йорданія, Канада, Катар, Кенія, Китай, Кувейт, Республіка Ліван, Лівія, Марокко, Молдова, ПАР, Північна Македонія, Саудівська Аравія, Таджикистан, Туніс, Туреччина, Туркменістан, Узбекистан, Чорногорія, Японія. Відповідні сертифікати на експорт оприлюднені на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби.

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kanada-vidkryvaye-rynok-dlya-ukrayinskoyi-molochnoyi-produkcziyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати