Канада збудує в Польщі зерносховища для українського зерна

Канада збудує в Польщі зерносховища для українського зерна
Фото: з відкритих джерел

Парламент Канади розробляє варіанти допомоги українським аграріям, з-поміж яких пропозиція збудувати в Польщі елеватори для українського зерна.

Про це пише Укррудпром.

«Є багато способів, за допомогою яких Канада може допомогти Україні впоратися з проблемами аграрного виробництва та продовольства, що виникають у зв’язку з російським нападом», — зазначено у звіті комітету про глобальну продовольчу безпеку, який буде представлений на розгляд Палати громад восени.

Згідно з повідомленням, рекомендації, що містяться у звіті комітету про глобальну продовольчу безпеку, спрямовані на розроблення інфраструктури та створення потужностей для захисту українського врожаю зернових.

Водночас наголошується, що Канада готова допомогти в забезпеченні збереження 22 млн тонн зерна, зокрема, може надати фермерам зернові рукави як варіант тимчасового зберігання. Також Канада може допомогти в будівництві зерносховищ у Польщі на кордоні.

Канадські парламентарі вважають, що обладнання для оброблення зернових збільшить і прискорить їхнє транспортування залізничними коліями.

Канада також розглядає можливість надання допомоги у відновленні ведення сільськогосподарської діяльності постраждалим українським фермерам, запропонувавши їм насіння, техніку, добрива та паливо.

У комітеті вважають, що це допоможе Україні відновити зруйнований військами країни-агресора Національний генетичний банк рослин, нормалізує роботу ветеринарних і фітосанітарних служб, які забезпечують доступ України до міжнародної торгівлі на сухопутних кордонах.

Канада також готова допомогти експорту української сільгосппродукції, що направляється їй, спростивши процедури затвердження імпортованих українських харчових продуктів Канадським агентством із нагляду за харчовими продуктами за умови збереження їхньої безпеки.

За допомогою роботизованого саперного обладнання з Канади можна буде очистити від мін або снарядів, що не розірвалися, приблизно 13% орних земель.

Інші заходи передбачають фінансування канадською стороною роботи плодоовочевих ферм, зокрема, закупівлю та передавання саджанців дерев, запрошених Україною. Export Development Canada може надати новий вид полісу страхування для покриття ризиків канадських товарів, що експортуються в Україну.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kanada-zbuduye-v-polshhi-zernoshovyshha-dlya-ukrayinskogo-zerna
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати