Капуста в Україні продовжує стрімко дешевшати: які ціни

Капуста в Україні продовжує стрімко дешевшати: які ціни
Фото: з відкритих джерел

На українському ринку білокачанної капусти зберігається тенденція зниження відпускних цін, повідомляють аналітики проєкту EastFruit. Слід зазначити, що білокачанна капуста в Україні дешевшає з початку поточного місяця, і на сьогодні відпускні ціни в даному сегменті вже набагато нижчі за рівень минулого року.

Зокрема, вже сьогодні українські фермери все частіше змушені знижувати ціну на капусту в умовах рясної пропозиції й невисокого попиту. Тільки з минулого тижня дана продукція подешевшала в середньому на 20% і наразі білоголова капуста пропонується до продажу від 6 до 12 грн/кг ($0,16-0,27/кг) залежно від якості та обсягу партії.

При цьому необхідно додати, що на сьогодні вартість білоголової капусти в Україні вже впала в середньому на 65% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Цю ситуацію ключові гравці ринку пояснюють значним розширенням посівних площ під ранніми та пізніми сортами капусти. На думку виробників, дощі, що пройшли останнім часом на території країни, сприятимуть отриманню високого врожаю пізніх сортів капусти.

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kapusta-v-ukrayini-prodovzhuye-strimko-deshevshaty-yaki-cziny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати