“Кернел” достроково викупить свої облігації на $500 мільйонів

“Кернел” достроково викупить свої облігації на $500 мільйонів
Фото: з відкритих джерел

Kernel Holding SA (Люксембург), холдингова компанія української аграрної групи “Кернел”, 19 листопада оголосила про достроковий викуп усіх непогашених облігацій з терміном погашення у 2022 році та з річною процентною ставкою 8,75% на загальну суму $500 млн.

Про це компанія повідомила на Варшавській фондовій біржі.

“Kernel Holding SA виконує своє право викупу всіх непогашених облігацій на суму $500 млн з річною процентною ставкою 8,75% з терміном погашення у 2022 році 20 грудня 2021 року. Облігації будуть викуплені за ціною викупу основної суми облігацій плюс виплата усієї премії емітента нараховані та невиплачені відсотки до дати врегулювання вимоги”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, суму виплат за право дострокового викупу облігацій та нараховані, але невиплачені відсотки, будуть виплачені “Кернелом” окремо.

Як повідомлялося, раніше Kernel Holding S.A. ухвалила рішення викупити протягом двох років до 19,2 млн своїх акцій на загальну суму $250 млн. Рішення провести buyback було прийнято, оскільки компанія та її дочірні підприємства накопичили значну ліквідність і не мають жодних нових привабливих інвестиційних можливостей у короткостроковій перспективі.

“Кернел” у 2021 фінансовому році (ФР, липень-2020 – червень-2021) отримав $513 млн чистого прибутку, що в 4,3 разу перевищує аналогічний показник за 2020 ФР.

Водночас виручка “Кернела” в 2021 році ФГ збільшилася на 38% – до $5,65 млрд завдяки високим світовим цінам на зерно і соняшникову олію.

За даними агрохолдингу, він займає перше місце у світі з виробництва соняшникової олії (близько 7% світового виробництва) та її експорту (близько 12%), а також є найбільшим виробником та продавцем бутильованої соняшникової олії в Україні.

Найбільшим співвласником “Кернела” через Namsen Ltd є Андрій Веревський із часткою 39,97%. Cascade Investment Fund (Кайманові острови), бенефіціаром якої виступає ексдепутат парламенту України Віталій Хомутиннік, має 4,99% акцій “Кернела”.

Джерело: biz.censor.net

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kernel-dostrokovo-vykupyt-svoyi-obligacziyi-na-500-miljoniv
Like
Цікаво
2
Подобається
Сумно
Нічого сказати