“Кернел” призупинив експорт зернових та виробництво олії в Україні 

“Кернел” призупинив експорт зернових та виробництво олії в Україні 
Фото: з відкритих джерел

Агропромислова група “Кернел” через агресію РФ тимчасово призупинила експорт з України зернових, переробку олійних культур, закупівлю сільгоспсировини в інших аграріїв, а також логістичні та інфраструктурні операції.

Про це повідомив агрохолдинг на Варшавській фондовій біржі.

“У зв’язку з військовими діями група тимчасово призупинила експорт зерна та переробку олійних в Україні, включаючи закупівлю зернових та олійних культур, інфраструктуру та логістику. Створено спеціальний антикризовий штаб, який щодня координує вирішення питань, що виникають”, – зазначено в повідомленні.

За даними групи, частину співробітників “Кернелу” було переведено на захід України, а кілька сотень співробітників було мобілізовано до ЗСУ, агрохолдинг забезпечує їх необхідними засобами захисту та додатковою фінансовою підтримкою.

Крім того, зазначається, що серед співробітників є двоє загиблих.

Нагадаємо, “Кернел” – виробник та експортер соняшникової олії, що працює у виробництві, експорті та внутрішніх продажах соняшникової олії, рослинництві, експорті зернових культур, надання послуг із зберігання та перевалки зерна на елеваторах та в портових терміналах. За даними агрохолдингу, він займає перше місце у світі з виробництва соняшникової олії (близько 7% світового виробництва) та її експорту (близько 12%), а також є найбільшим виробником та продавцем бутильованої соняшникової олії в Україні.

Найбільшим співвласником “Кернела” через Namsen Ltd. є український бізнесмен Андрій Веревський із часткою 39,28%.

Джерело:  Інтерфакс-Україна 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kernel-pryzupynyv-eksport-zernovyh-ta-vyrobnycztvo-oliyi-v-ukrayini
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
1