“Кернел” скоротив продаж олії на чверть через брак сировини

“Кернел” скоротив продаж олії на чверть через брак сировини
Фото: з відкритих джерел

“Кернел”, одна з найбільших українських аграрних груп, в першому кварталі 2022 фінансового року (липень-вересень 2021 року), знизив продажі харчової (соняшникової та ріпакової) олії на 25% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 220,71 тис . тонн.

Про це йдеться в звіті компанії, пише БізнесЦензор.

Відзначається, що зниження обсягів виробництва і реалізації даного продукту викликано недостатньою пропозицією насіння соняшнику на ринку через поганий врожай за підсумками 2020 року.

Агрохолдинг зазначив, що через недозавантаження своїх переробних потужностей його олійноекстракційні заводи перейшли на переробку ріпаку, якого за перший квартал 2022 ФР перероблено 109 тис. тонн.

“Обсяг продажів харчової олії в першому кварталі 2022 ФР склав 221 тис. тонн – на 25% менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, що в основному відповідає структурі виробництва. У тому числі реалізація соняшникової олії склала 192 тис. тонн (в тому числі 30 тис. тонн бутильованої соняшникової олії), а частина, що залишилася – ріпакова олія”, – уточнюється в звіті компанії.

Нагадаємо, “Кернел” – великий виробник і експортер соняшникової олії, що працює в виробництві, експорті та внутрішніх продажах соняшникової олії, рослинництві, експорті зернових культур, надання послуг зі зберігання і перевалки зерна на елеваторах і в портових терміналах.

Найбільшим співвласником “Кернел” через Namsen Ltd є Андрій Веревський з часткою 39,97%. Cascade Investment Fund (Кайманові острови), бенефіціаром якої виступає екс-депутат парламенту України Віталій Хомутинник, який володіє 4,99% акцій “Кернела”.

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kernel-verevskogo-skorotyv-prodazh-oliyi-na-25-cherez-brak-syrovyny
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати