“Кернел” Веревського викупив 4% своїх акцій за $46 мільйонів 

“Кернел” Веревського викупив 4% своїх акцій за $46 мільйонів 
Фото: з відкритих джерел

Зареєстрована в Люксембурзі Kernel Holding SA, материнська компанія агропромислової групи “Кернел”, 3 лютого завершила зворотний викуп (buyback) 3,38 млн своїх акцій (4,02% у статутному капіталі) за ціною 56 польських злотих за штуку на загальну суму в 189 млн злотих (близько $45,98 млн за поточним курсом).

Про завершення угоди про зворотній викуп своїх цінних паперів агрохолдинг повідомив на Варшавській фондовій біржі (WSE).

“Кернел” уточнив, що задовольнить усі заявки, подані за ціною, нижчою від ціни buyback (діапазон цін тендеру становив 55-60 злотих), тоді як заявки, подані за ціною buyback, будуть задоволені на 84,7%.

Компанія також повідомила на біржі, що 1,17 млн акцій у рамках buyback (або 34,6% загального обсягу викупу) буде придбано в одного з топ-менеджерів “Кернел”.

Наразі курс акцій “Кернел” на WSE складає 54,4 злотого, із закриття торгів у понеділок він зріс на 4,4%.

За даними агрохолдингу, він займає перше місце у світі з виробництва соняшникової олії (близько 7% світового виробництва) та її експорту (близько 12%), а також є найбільшим виробником та продавцем бутильованої соняшникової олії в Україні.

Найбільшим співвласником “Кернела” через Namsen Ltd є Андрій Веревський із часткою 39,97%. Cascade Investment Fund (Кайманові острови), бенефіціаром якої виступає ексдепутат парламенту України Віталій Хомутиннік, має 4,99% акцій “Кернела”.

Джерело:  Інтерфакс-Україна 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kernel-verevskogo-vykupyv-4-svoyih-akczij-za-46-miljoniv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
1