178171

Kernel випустив євробонди на $300 млн

Про це повідомила прес-служба компанії.

«Традиційно спостерігаємо високий рівень зацікавленості серед інвесторів з Великобританії, країн Західної Європи та США. Це висока незалежна оцінка динаміки розвитку компанії, її прозорості та відкритості, а також можливість зміцнити інвестиційні позиції України на міжнародному ринку», – повідомив СЕО Kernel Євген Осипов.
Відзначається, що за підсумками 2019/2020 МР Kernel збільшив прибутковість, став лідером галузевих рейтингів і одним із найбільш сталих бізнесів в Україні.

Нагадаємо, що міжнародне рейтингове агентство S&P підвищило довгостроковий кредитний рейтинг Kernel і незабезпечених облігацій компанії з «В» до «В+» (на один рівень вище рейтингу України), прогноз – «стабільний». На даний час Kernel має найвищий рейтинг серед українських компаній.

«Нам довіряють інвестори, міжнародні банки, українські та іноземні партнери. Ми залучили кошти під нижчий відсоток у порівнянні з суверенними облігаціями України. Довіра, лідерство і відповідальність є ключовими факторами при наданні кредитного рейтингу», – наголосила фінансовий директор Kernel Анастасія Усачова.

Джерело: АПК-Інформ

Ваш вибір 'Подобається'.

Державна зернова корпорація отримала 3,5 мільярди збитку за півроку

Теґи: 

Відповідно до звітності компанії, держпідприємство в першому півріччі знизило дохід від реалізації продукції в 2,2 рази - до 4,17 млрд грн, передає Бізнес-Цензор.

За січень-червень 2020 року ДПЗКУ отримала 19,24 млн грн валового збитку проти 439,68 млн грн валового прибутку за аналогічний період минулого року і 212,93 млн грн операційного збитку проти 59,72 млн грн операційного прибутку в першому півріччі 2019 року.

Аграрні підприємства групи Ristone Holdings в останніх числах жовтня завершили збирання пізніх культур

Теґи: 

Підприємства агрохолдингу Ristone Holdings завершили збиральну кампанію пізніх культур.

Зокрема був прибраний загальний вал соняшнику – приблизно 65 000 тон, кукурудзи – приблизно 30 000 тонн, цукрових буряків – приблизно 23 000 тонн, картоплі – приблизно 5 000 тонн.

Зараз завершується обробка грунту під зяб.

Елеватори Ristone Holdings продовжують приймати зернові культури

Теґи: 

Триває приймання зернових культур на елеватори групи Рістон Холдінгс від господарств групи і зовнішніх клієнтів.

Станом на 01.11 елеватори групи прийняли на зберігання понад 180 000 тонн зернових і технічних культур. Заготівля і планове відвантаження тривають.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

LOZOVA MACHINERY нарощують поставки техніки в Канаду

У жовтні нова партія техніки LOZOVA MACHINERY прибула до Канади. Серед агрегатів і довгоочікувані короткі дискові борони. За численними запитами аграріїв компанія поставила місцевим господарствам серійну новинку ДУКАТ-9. Агрегати відправляться на поля провінцій Альберта, Саскачеван і Онтаріо.

1.JPEG

Після виходу ДУКАТ-9 на міжнародний ринок в 2019 році машини дуже зацікавили канадських фермерів і дилерів в різних регіонах. За два роки присутності в Канаді дискові борони стали там справжніми фаворитами і користуються особливою популярністю.

3.JPG

Знаряддя ідеально підходять для ґрунтово-кліматичних умов канадських регіонів. Висока якість і ефективність обробки ґрунту ДУКАТ підтверджують численні польові випробування і позитивні відгуки аграріїв, які відзначають високу швидкість, ідеальну якість і рівномірну глибину обробки ґрунту, а також здатність ефективно працювати навіть на засніженому полі.

2.JPG
 
Зовсім скоро LOZOVA MACHINERY поділяться підсумками минулого сезону в Канаді.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

"Укрспирт" за 9 місяців 2020 року збільшив чистий прибуток на 63%

Теґи: 

Про це повідомив у Facebook керівник ДП "Укрспирт" Сергій Блескун.

За його словами, за три квартали заводами "Укрспирту" вироблено 4,7 млн дал спирту (ріст на 19,56%).

Блескун додав, що підприємство сплатило 424,2 млн грн податків (ріст на 31,2%).

"Найбільше зростання у порівнянні з тогорічним показником спостерігається у сплаті держдивідендів (+36,7 млн грн), ПДВ (+26 млн грн) та акцизу (+18,38 млн грн)", - додав він.

"Ми маємо чудову тенденцію vs 2019, але темп у третьому кварталі зменшився. На це вплинули такі об'єктивні фактори як демонополізація (з 1 липня покупці мають змогу купувати спирт в інших державних заводів-виробників) та драматичне зростання цін на сировину - кукурудзу та пшеницю. Це призвело до погіршення рентабельності у третьому кварталі.

При цьому, паралельно з виробничим триває процес приватизації об'єктів держпідприємства. Це обов'язково створить позитивний економічний ефект для всієї спиртової галузі. Відтак, тільки за останні два тижні ФДМУ приватизував 3 об'єкти ДП "Укрспирт" на загальну суму майже 160 млн грн", - написав Блескун.