Tempo950x100

Tempo300x100

«Кернел» збільшує продаж соняшникової олії

«Кернел» збільшує продаж соняшникової олії
Фото: з відкритих джерел

Агрохолдинг «Кернел» у другому кварталі 2024 ФР (жовтень-грудень 2023 р.) збільшив продаж соняшникової олії на 13% у порівнянні з показником аналогічного періоду роком раніше – до 388,4 тис. тонн. Про це йдеться у квартальному звіті компанії.

Як зазначається, вказане збільшення було зумовлено збільшенням обсягів переробки насіння соняшнику у звітному періоді до 81,2 тис. тонн, на 24% перевищивши показник жовтня-грудня 2022 р.

Також серед факторів збільшення продажу в компанії назвали запуск українського морського коридору, що дозволило збільшити обсяги відвантаження продукції.

«Завдяки використанню тимчасового коридору для комерційного судноплавства, створеного ВМС України, «Кернел» у жовтні-грудні 2023 р. зміг збільшити пропускну спроможність експортного терміналу в 11,2 раза порівняно з показником попереднього кварталу – до 1,805 млн тонн. Цей обсяг включає перевалку зерна, соняшникової олії та соняшникової макухи, а також послуги з перевалки, надані третім особам (65 тис. тонн)», — вказується у звіті.

Джерело: АПК-Інформ

Перегляди: 49
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kernel-zbilshuye-prodazh-sonyashnykovoyi-oliyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати