Коли не потрібна корова: як заробити на виробництві рослинного молока

Коли не потрібна корова: як заробити на виробництві рослинного молока

Спеціально для задоволення попиту цієї постійно зростаючої категорії співвітчизників, а також виходу на зарубіжні ринки, аналітики Pro-Consulting розробили бізнес-план підприємства з виробництва молока, йогурту і морозива з органічної рослинної сировини.

Незважаючи на незвичну для українців назву, таке рослинне молоко може стати для організму джерелом цінних жирних кислот і вуглеводів з низьким глікемічним індексом (що особливо важливо для пацієнтів з цукровим діабетом), вітаміном групи В і Е і важливих мікроелементів. Для людей з непереносимістю лактози воно буде повноцінним замінником коров’ячого молока.

Про перспективність проекту свідчать дані про обсяг глобальних продажів рослинного молока з прогнозом на найближчі роки.
 
Наявність в Україні багатої сировинної бази, невисока собівартість і використання високоякісних технологій та обладнання дозволять постачати рослинне молоко за конкурентними цінами як на внутрішній, так і на міжнародний ринки.

Підприємство буде випускати наступні види рослинного молока: соєве, мигдальне, з лісового горіха, кунжутне, з насіння соняшнику, рисове, конопляне.

Так як рослинне молоко є гарним живильним середовищем для розвитку пробіотичних мікроорганізмів, на його основі можна робити йогурти і морозиво, які також користуються великим попитом у цільової аудиторії покупців. Дані продукти будуть виготовлятися на нашому заводі з соєвого молока.
Проведені по бізнес-плану розрахунки показують, що рентабельність продажів новоствореного підприємства складе 17,4%, що означає утримання більше 17 центів чистого прибутку в кожному доларі доходу.

 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/koly-ne-potribna-korova-yak-zarobyty-na-vyrobnyctvi-roslynnoho-moloka
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати