Коли Верховна Рада розгляне відставку Сольського

Коли Верховна Рада розгляне відставку Сольського
Фото: з відкритих джерел

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук повідомив, що фракція “Слуга народу” ще не ухвалила рішення про звільнення міністра аграрної політики та продовольства Миколи Сольського.

Про це пишуть “Українські новини”

“Я думаю, що нам треба зробити все для того, щоб ті особи, які не хочуть працювати в уряді мали можливість отримати відповідні рішення з боку парламенту. Але, ще раз кажу, ми очікуємо відповідне рішення фракції монобільшості. Станом на зараз такого рішення не зареєстровано”, – так він прокоментував, коли у Раді будуть розглядати звільнення Сольского.

Стефанчук зазначив, що будь-які кадрові питання, які стосуються уряду – це питання компетенції коаліційної фракції, тому він і очікує її рішення.

Зауважимо, 25 квітня міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський подав заяву про відставку у Верховну Раду.

“Так, я написав заяву про відставку з поста міністра. В такій ситуації вважаю це правильним кроком. Вирішить Верховна Рада прийняти мою відставку, буду вдячний за таке рішення, вирішить, що я маю працювати далі – продовжу працювати”, – прокоментував Микола Сольський.

Нагадаємо, ексголову аграрного комітету Верховної Ради – чинного міністра агрополітики Миколу Сольського було викрито на заволодінні державною землею на 291 млн грн та спробі заволодіння землею ще на 190 млн грн. 

26 квітня міністр вийшов із СІЗО під заставу у майже 76 млн грн. Якщо його визнають винним, йому загрожує до 12 років позбавлення волі. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/koly-verhovna-rada-rozglyane-vidstavku-solskogo
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати