Колишній фіндиректор Kraftz Heinz створив вівсяне молоко, корисне для серця

Колишній фіндиректор Kraftz Heinz створив вівсяне молоко, корисне для серця
Фото: з відкритих джерел

У Сінгапурі з’явився новий виробник вівсяного молока – Oatside. На відміну від існуючих гравців на ринку, Oatside виготовляє перший “повноцінний” вівсяний аналог молока у місті-державі та один з небагатьох – в Азії.

Бренд розробив колишній фінансовий директор Kraftz Heinz Indonesia під час пандемії Covid-19. Ключовим елементом успіху Oatside він називає підхід до внутрішніх процесів: компанія контролює кожен аспект технології – від джерела інгредієнтів та екстрагування вівса до пакування.

При створенні продукту Oatside виключив всі ненатуральні інгредієнти, і залишив тільки ті, які «кожен може вимовити і зрозуміти». 

Натомість воно корисне для серця та має низький вміст насичених жирів. 

Вівсяне молоко незаперечно має популярність на ринку. Щоб приєднатися до зростаючого сегменту з чимось особливим, Oatside запропонувала кілька смаків. Дебютний запуск включав шоколад, суміш для бариста та шоколад з лісовим горіхом. Кожен продукт виготовлений з використанням австралійського вівса і має сертифікат Халяль.

«Смак часто є перешкодою для багатьох людей, які хочуть споживати екологічно чисте молоко, тому нашою метою було розробити продукт, що змінить ці уявлення», — сказав Бенедикт Лім, засновник і генеральний директор Oatside. 

За його словами, на перших порах було складно розробити правильний напій орендованому на обладнанні. Тому компанія відразу побудувала власну виробничу лінію.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kolyshnij-findyrektor-kraftz-heinz-stvoryv-vivsyane-moloko-korysne-dlya-serczya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати