Колишній вчений Google та SpaceX перевинайшов сир за допомогою великих даних

Колишній вчений Google та SpaceX перевинайшов сир за допомогою великих даних
Фото: з відкритих джерел

Стартап Climax Foods, дітище колишнього вченого Google, SpaceX і Impossible Foods доктора Олівера Зана, використовує науку про дані та структуру машинного навчання, щоб знайти ідеальну формулу для створення найсмачнішого рослинного сиру та м’яса.

Основний технологічний інгредієнт їжі майбутнього від Climax Foods – це дані. У пошуках ідеального рецепта штучний інтелект враховує можливості 300 000 видів відомих у світі їстівних рослин.

У 2020 році стартап отримав $7,5 млн інвестицій, і з того часу наполегливо працює над розробкою альтернативи витриманому сиру, яка підходить для веганів.

У процесі розробки Зан активно застосовує інфраструктуру машинного навчання, щоб з’ясувати на молекулярному рівні, що робить продукти тваринного походження такими привабливими та улюбленими масовими споживачами. 

Таким чином він сподівається знайти вкрай необхідні відповіді на те, як нескінченну комбінацію рослинних інгредієнтів можна оптимізувати для створення стійких харчових альтернатив. 

Першим продуктом для компанії є саме сир. Значна частина фінансування йде на його дослідження та розробку.

У 2023 році Climax Foods представив уже створені за допомогою штучного інтелекту рослинні види сиру на Natural Products Expo West — найбільшій у світі виставці натуральних продуктів. 

Зан привіз туди декілька зразків, серед який були веганські крем-сири, а також брі та блю.

Джерело:  newfood.media

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kolyshnij-vchenyj-google-ta-spacex-perevynajshov-syr-za-dopomogoyu-velykyh-danyh
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати