Компанія МХП Косюка виділила 80 га землі “під овочі” на цей рік

Компанія МХП Косюка виділила 80 га землі “під овочі” на цей рік
Фото: з відкритих джерел

Компанія МХП розвиває новий напрям — овочівництво. Про це розповів заступник головного виконавчого директора з агробізнесу МХП Сергій Доброгорський, передає УНН.

“Цей крок — продовження нашої трансформації в кулінарну компанію. Цього року виділили під цей проєкт 80 гектарів. Ми вирощуємо овочі вже другий рік. Торік це була картопля та буряк, цього року додали моркву і цибулю. Плануємо розвивати цей напрям і наступного року маємо збільшити площу ділянки під овочі до 250 га. Для овочівництва це чимало”, – розповів він.

Для довідки: агрохолдинг МХП є провідним виробником курятини в Україні з найбільшою часткою на ринку. МХП володіє та контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових та олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць та вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема, через партнерські брендовані точки). Агрохолдинг також посідає провідну позицію у рослинництві.

Юрій Косюк через компанію WTI Trading Limited володіє 59,7% акцій МХП. Основні потужності групи розташовані в Україні, також вона має фабрики в Словенії, Сербії, Хорватії й Боснії та Герцеговині (через Perutnina Ptuj).

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kompaniya-mhp-kosyuka-vydilyla-80-ga-zemli-pid-ovochi-na-czej-rik
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати