Компанія “Три Ведмеді” звільнила працівників у Польщі

Компанія “Три Ведмеді” звільнила працівників  у Польщі
Фото: з відкритих джерел

Українська компанія “Три Ведмеді” звільнила понад 50 працівників заводу Calfrost у місті Каліш Великопольського воєводства. Це стало наслідком продажу українцям попереднього власника заводу – компанії Nordis, пише місцеве видання Fakty Kaliskie.

Каліш – одне з найстаріших міст Польщі із понад 100-тисячним населенням. Компанія Calfrost почала працювати там ще у 1954 році.

“Компанія була відомим та шановним на ринку виробником заморожених овочів та фруктів. Була. Тому що, здається, все вказує на те, що ця історія закінчується”, – пише видання.

Торік восени польську Nordis купила українська компанія “Три ведмеді”. Новим власником підприємства став Дмитро Ушмаєв, а до наглядової ради Nordis увійшов гендиректор ТОВ “Три Ведмеді” Андрій Тищенко.

На початку квітня Ушмаєв підтвердив придбання польської компанії виданню Forbes. Він казав, що має намір інвестувати у виробництво в Польщі.

Однак завод у Каліші закривається, а не розширюється, пише польське видання. 54 людини (деякі з них пов’язані з компанією понад 30 років) у березні та квітні отримали повідомлення про розірвання контрактів. Наприкінці червня, зазначають Fakty Kaliskie, вони стають безробітними.

Районне бюро праці в Каліші пояснило, що причиною звільнень стало важке економічне становище заводу, викликане зростанням цін і витрат, пов’язаних з управлінням підприємством.

“За словами працівників, завод був у хорошому фінансовому стані і міг би продовжити роботу, якби не рішення нового власника”, – резюмувало польське видання.

Джерело: biz.liga.net

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kompaniya-try-vedmedi-zvilnyla-praczivnykiv-u-polshhi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати