Компанія, в яку інвестував Ді Капріо, застосує штучний інтелект для здешевлення лабораторних стейків

Компанія, в яку інвестував Ді Капріо, застосує штучний інтелект для здешевлення лабораторних стейків
Фото: з відкритих джерел

Ізраїльська компанія м’яса Aleph Farms оголосила про партнерство з аналітичною платформою BioRaptor на базі штучного інтелекту, щоб знизити витрати на промислове виробництво культивованого м’яса.

Aleph Farms – перша і єдина компанія, яка отримала регуляторний дозвіл на комерційне виробництво культивованої яловичини. 

Промислові обсяги інноваційної продукції компанія збирається виготовляти на існуючих потужностях в Ізраїлі та в Таїланді, де побудує великий виробничий завод, орієнтований на Південно-Східну Азію.

Партнерство з BioRaptor для Aleph Farms є ключовою частиною стратегії розширення виробничих потужностей та мінімізації довгострокових ризиків. 

Внаслідок співпраці з компанією Aleph Farms розраховує оптимізувати технологічні процеси до того, як почне здійснювати значні інвестиції в інфраструктуру. 

Розробники розповідають, що  інтеграція ШІ у процес вирощування яловичини дасть можливість в режимі реального часу збирати дані щодо вирощування клітин та порівнювати отриманий результат з безліччю попередніх експериментів. Це полегшить процес відточення технології, яку можна буде масштабувати при оптимальній собівартості кінцевого продукту.

На сьогодні Aleph Farms уже спрямувала чимало зусиль у виробництво стейків без корів. Ще у 2021 році Aleph Farms залучила $105 млн інвестицій на культивування м’яса. Наступного року вона перенесла виробництво на новий завод площею 65 000 кв. футів. І вже тоді говорила про глобальні плани вивести на світовий ринок лабораторно вирощені стейки товстої нарізки. 

Зараз розмір залучених інвестицій ізраїльською компанією оцінюється у $140 млн. Її ключові інвестори – Cargill, Thai Union і Леонардо Ді Капріо. 

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kompaniya-v-yaku-investuvav-di-kaprio-zastosuye-shtuchnyj-intelekt-dlya-zdeshevlennya-laboratornyh-stejkiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати