Компанія Väderstad розширює завод і збільшує потужність завдяки новому заводському центру

Компанія Väderstad розширює завод і збільшує потужність завдяки новому заводському центру
Фото: з відкритих джерел

Компанія Väderstad, одна зі світових лідерів у галузі виробництва ґрунтообробної та посівної техніки, розширює завод у місті Ведерстад ще на 12 600 квадратних метрів. Нове будівництво забезпечить додаткові площі для збору та фарбування техніки з метою досягнення виробничої потужності 10 000 машин на рік на шведському заводі до 2028 року.

Протягом останніх років компанія Väderstad має значне зростання попиту на свою продукцію. Оборот збільшився з 237 млн євро у 2017 фінансовому році до 550 млн євро у 2022 році. У 2021 році Väderstad оголосила про будівництво нового заводського центру, з розміром інвестицій 125 мільйонів шведських крон, який буде готовий до експлуатації наприкінці цього року.
Тепер заводський центр буде доповнено розширенням поточної виробничої площі.

Подальше розширення нашого заводу у місті Ведерстаді відповідає нашим цілям зростання і принесе користь як нашим клієнтам, так і нашим дилерам, допоможе створити більше робочих місць, а також підвищити ефективність нашого виробництва, – говорить Хенрік Гільстрінг, генеральний директор компанії Väderstad Group.

Завод у Ведерстаді наразі виробляє техніку для всіх регіонів світу, окрім Північної Америки, де виробництво розташоване на наших заводах у Ленгбанку в Канаді та Вахпетоні в США.

Два корпуси, які будуть добудовані та з’єднані з чинним заводом у місті Ведерстад, мають площу 6300 м2 кожен і утворять загальну виробничу площу близько 70 000 м2. Окрім створення додаткових місць для складання та фарбування, вони також допоможуть створити кращий та ефективніший потік через завод.

Окрім загального збільшення попиту, ми також запустили кілька нових продуктів за останні кілька років. Цієї весни розпочнеться повномасштабне виробництво зернових сівалок Inspire, нова сівалка Proceed проходить повне тестування, і ми продовжуємо спостерігати дуже великий попит на наші сівалки точного висіву Tempo. Це розширення допоможе нам задовольнити майбутній попит на всі ці продукти”, – говорить Мікаель Пейпонен, старший віце-президент Väderstad з питань замовлення та доставки.

Рішення про розширення було прийнято на засіданні ради правління наприкінці січня цього року. Будівництво розпочнеться 1 квітня 2023 року, а нові будівлі планується ввести в експлуатацію до осені 2024 року.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kompaniya-vaderstad-rozshyryuye-zavod-i-zbilshuye-potuzhnist-zavdyaky-novomu-zavodskomu-czentru
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати