Tempo950x100

Tempo300x100

Компанія, яка вирощуватиме м’ясо качок у космосі, отримала $13 млн гранту

Компанія, яка вирощуватиме м’ясо качок у космосі, отримала $13 млн гранту
Фото: з відкритих джерел

Уряд Японії виділив гранти на суму $19,6 млн двом стартапам, що займаються альтернативним білком.

Umami United виробляє яєчні продукти рослинного походження, використовуючи борошно конжаку, гірчак і гриби “юдине вухо” (Auricularia auricula-judae), багаті на залізо і кальцій. 

Стартап отримав $6,5 млн державного гранту. Кошти підуть на покращення функціональності веганських яєць і прискорення повномасштабного виходу на ринок Північної Америки та Європи.

Umami має за мету стати глобальним представником харчових технологій Японії, «об’єднавши людей з різним минулим, веганів і людей з харчовою алергією, за одним столом».

Асортимент Umami включає веганський яєчний порошок, ароматизатор і суміш для пудингу.

Ще більші інвестиції – $13,1 млн – отримав стартап IntegriCulture. 

Розробкою компанії є платформа під назвою CulNet, за допомогою якої IntegriCulture розробляє доступні середовища росту та інші рішення для отримання недорогого культивованого протеїну. Стартап планує зробити ці розробки відкритими для прискорення широкого прогресу та комерціалізації.

На початку 2022 року IntegriCulture зібрав $7 млн, піднявши загальне фінансування до $16,4 млн. Також раніше компанія отримала державний грант у розмірі $2,2 млн на будівництво виробничого підприємства.

До речі, компанія працює з Японським агентством аерокосмічних досліджень над проєктом, що включає виробництво культивованого м’яса в космосі.

У IntegriCulture стверджують, що виростили культивоване м’ясо курей і качок, яке має відносно незначну собівартість порівняно з тим, що вже існує. До 2025 року IntegriCulture планує довести цей показник нижче $3 за кілограм, а згодом і нижче долара. 

Реальний поточний цінник на культивоване м’ясо зараз становить $200 000 за кілограм.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 30
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kompaniya-yaka-vyroshhuvatyme-myaso-kachok-u-kosmosi-otrymala-13-mln-grantu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1