Компанії та країни, які купують крадене українське зерно, мають відповідати нарівні з рф

Компанії та країни, які купують крадене українське зерно, мають відповідати нарівні з рф
Фото: з відкритих джерел

Компанії та країни, які купують вкрадене росією на окупованих нею територіях українське зерно, мають відповідати на одному рівні з рф. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук.

“На сьогодні, наскільки мені відомо, стосовно країн, компаній, як з боку росії, так і з боку третіх країн, які приймають це крадене зерно, ми як держава порушуємо питання про те, щоби були здійснені санкції щодо їхнього бізнесу, щодо їхнього майна. Таким чином відгородити їх від усього цивілізованого світу і не дати можливості далі займатися такою діяльністю”, — сказав він.

Зазначимо, росія продовжує красти українське зерно на тимчасово окупованих територіях і отримала від його контрабанди щонайменше 530 мільйонів доларів, які витратила на війну.

Нагадаємо, зерно, вкрадене Росією на окупованих нею територіях України, спочатку доставляється до Криму, а потім морем іде у кількох напрямках.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kompaniyi-ta-krayiny-yaki-kupuyut-kradene-ukrayinske-zerno-mayut-vidpovidaty-narivni-z-rf
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати