На Львівщині планують вирощувати “картоплю фрі”

На Львівщині планують вирощувати “картоплю фрі”
Фото: з відкритих джерел

Про це повідомив керівник кластеру «Картопля» «Контінентал Фармерз Груп» Орест Кравчук під час презентації нового картоплесховища в с.Чуква, що у Львівській області.

За його словами, для цього «Контінентал Фармерз Груп» закупили оригінальне насіння картоплі сорту Fortane. Даний сорт картоплі підходить як для виробництва картоплі фрі, так і для чіпсів. Наразі, «Контінентал Фармерз Груп» постачає чіпсову картоплю для PepsiCo, Snack Production, Онега та Белпродукт у загальній кількості близько 30 тис. тон. Тож керівництво компанії бачить великий потенціал у вирощуванні та переробці картоплі, що в подальшому буде використовуватися для виробництва картоплі фрі у мережах закладів швидкого харчування по всій Україні.

Читайте також: На Львівщині запустили найсучасніше картоплесховище

«Наразі ринок фрі в Україні дуже великий, але великих переробників немає. Усі фастфуди або купують продукцію в Польщі, або супермаркети завозять з Нідерландів та інших європейських країн», — пояснив Орест Кравчук.

Розмір інвестицій у новий напрямок представники «Контінентал Фармерз Груп» не розголошують. Проте відомо, що компанія планує реалізувати проєкт вже в найближчі п’ять років, з яких три роки потрібні для забезпечення належної кількості картоплі для запуску переробки.

Читайте також: Як заробити додаткові $100 з гектара: «Контінентал Фармерз Груп» провела масштабний День поля

Довідка:

«КонтіненталФармерз Груп» – сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями. Утворилася внаслідок злиття лідерів вітчизняного сільгоспсектору – «МРІЯ Агрохолдинг» (з 1992 року) та CFG (Continental Farmers Group) (з 2006 року). «Контінентал» як об’єднаний агрохолдинг працює з 2019 року.

Компанія орендує понад 195 тис. га земель у п’яти областях Західної України. «Контінентал Фармерз Груп» спеціалізується на вирощуванні сільськогосподарської продукції, зокрема зернових та олійних культурах. Є провідним виробником картоплі в Україні.

В активах Компанії чотири елеватори, три сушильно-зернові комплекси, сучасні картоплесховища у Тернопільській та Львівській областях. Також до складу «Контінентал» входить власний крохмальний завод та насіннєві заводи у Тернопільській (м. Хоростків) та Львівській (с. Батятичі) областях. 

«Контінентал Фармерз Груп» – серед найбільших платників податків в аграрній галузі у Західній Україні. Агрохолдинг також має чітко затверджену соціальну програму, яка передбачає підтримку населених пунктів у регіонах його присутності. За кожен гектар землі в обробітку додатково до орендної плати «Контінентал» виплачує 130 гривень. Ще одним важливим напрямком розвитку українських сіл для Компанії є підтримка кооперативного руху.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kontinental-farmerz-grup-planuye-vyroshhuvaty-kartoplyu-fri
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати