На Львівщині планують вирощувати “картоплю фрі”

На Львівщині планують вирощувати “картоплю фрі”
Фото: з відкритих джерел

Про це повідомив керівник кластеру «Картопля» «Контінентал Фармерз Груп» Орест Кравчук під час презентації нового картоплесховища в с.Чуква, що у Львівській області.

За його словами, для цього «Контінентал Фармерз Груп» закупили оригінальне насіння картоплі сорту Fortane. Даний сорт картоплі підходить як для виробництва картоплі фрі, так і для чіпсів. Наразі, «Контінентал Фармерз Груп» постачає чіпсову картоплю для PepsiCo, Snack Production, Онега та Белпродукт у загальній кількості близько 30 тис. тон. Тож керівництво компанії бачить великий потенціал у вирощуванні та переробці картоплі, що в подальшому буде використовуватися для виробництва картоплі фрі у мережах закладів швидкого харчування по всій Україні.

Читайте також: На Львівщині запустили найсучасніше картоплесховище

«Наразі ринок фрі в Україні дуже великий, але великих переробників немає. Усі фастфуди або купують продукцію в Польщі, або супермаркети завозять з Нідерландів та інших європейських країн», — пояснив Орест Кравчук.

Розмір інвестицій у новий напрямок представники «Контінентал Фармерз Груп» не розголошують. Проте відомо, що компанія планує реалізувати проєкт вже в найближчі п’ять років, з яких три роки потрібні для забезпечення належної кількості картоплі для запуску переробки.

Читайте також: Як заробити додаткові $100 з гектара: «Контінентал Фармерз Груп» провела масштабний День поля

Довідка:

«КонтіненталФармерз Груп» – сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями. Утворилася внаслідок злиття лідерів вітчизняного сільгоспсектору – «МРІЯ Агрохолдинг» (з 1992 року) та CFG (Continental Farmers Group) (з 2006 року). «Контінентал» як об’єднаний агрохолдинг працює з 2019 року.

Компанія орендує понад 195 тис. га земель у п’яти областях Західної України. «Контінентал Фармерз Груп» спеціалізується на вирощуванні сільськогосподарської продукції, зокрема зернових та олійних культурах. Є провідним виробником картоплі в Україні.

В активах Компанії чотири елеватори, три сушильно-зернові комплекси, сучасні картоплесховища у Тернопільській та Львівській областях. Також до складу «Контінентал» входить власний крохмальний завод та насіннєві заводи у Тернопільській (м. Хоростків) та Львівській (с. Батятичі) областях. 

«Контінентал Фармерз Груп» – серед найбільших платників податків в аграрній галузі у Західній Україні. Агрохолдинг також має чітко затверджену соціальну програму, яка передбачає підтримку населених пунктів у регіонах його присутності. За кожен гектар землі в обробітку додатково до орендної плати «Контінентал» виплачує 130 гривень. Ще одним важливим напрямком розвитку українських сіл для Компанії є підтримка кооперативного руху.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kontinental-farmerz-grup-planuye-vyroshhuvaty-kartoplyu-fri
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  18 Липня

  Реформа рибного господарства та розвиток аквакультури: курс на євроінтеграцію і цифровізацію

  Технології харчування: як новітні розробки та інновації в їжі змінюють наш раціон

  Українське та чеське міністерства аграрної політики домовились про створення платформи для галузевої співпраці

  Ціна закупівлі на тендері в Єгипті знову знизилися завдяки дешевим пропозиціям російської пшениці

  «Нібулон» готовий будувати військові кораблі

  Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві напрацює пільгові програми підтримки аграріїв з прифронтових та деокупованих територій

  Верховна Рада підвищила акцизи на пальне

  Мінагрополітики працює над адаптацією агросектору до змін клімату

  Сокоморсовий завод на Вінниччині продали на аукціоні за 166 тис. грн

  Через спеку прогноз виробництва кукурудзи в Україні знижено до 24 млн т

  БІЛЬШЕ НОВИН