Контролери розповіли, чи не потрапила в Україну зіпсована польська курятина

Контролери розповіли, чи не потрапила в Україну зіпсована польська курятина

Утім, українцям хвилюватися причин немає — впродовж року в Україну таке м’ясо птиці не ввозилося. Про це у відповідь на запит УНН повідомили у Держпродспоживслужбі.

“Повідомлення про ввезення до України партій продуктів харчування, в яких виявлено невідповідність європейським нормам, надходить через міжнародну Систему швидкого реагування по харчових продуктах та кормах RASFF”, – розповіли у Держпродспоживслужбі.

Там зазначили, що система RASFF була створена у 1979 році. Через RASFF можна обмінюватися інформацією та оперативно протидіяти ризикам щодо безпечності харчових продуктів та кормів.

“Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів також під’єднана до Системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах RASFF.

Враховуючи вищезазначене, у разі ввезення небезпечного харчового продукту на територію України Держпродспоживслужба одразу отримує про це відповідне сповіщення Системи від компетентних органів країн партнерів”, – розповіли контролери, додавши, що завдяки RASFF багато невідповідностей безпечності харчових продуктів та кормів усуваються до того, як вони завдадуть шкоди споживачам.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kontrolery-rozpovily-chy-ne-potrapyla-v-ukrayinu-zipsovana-polska-kuryatyna
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати