Корейський стартап створив інгредієнт, який надає рослинам смак м’яса

Корейський стартап створив інгредієнт, який надає рослинам смак м’яса
Фото: Flat lay of plant based vegetarian meat products for a plant based diet on a wooden table

Корейський стартап харчових технологій HN-Novatech запустив у Сінгапурі ACOMS – перший у світі запатентований інгредієнт морських водоростей на основі гему для використання у рослинних замінниках м’яса.

ACOMS — це протеїн Х-фактора, знайдений і “витягнутий” із морських водоростей. Як повідомляється, він надає м’ясним праймерам рослинного походження смак «точного м’яса». 

Кім Ян Хі, генеральний директор HN-Novatech, вважає залучення капіталу свідченням сильних перспектив компанії та очікує залучення клієнтів у найближчі місяці.

Якщо кінцевий продукт “зайде” споживачам, перспективи південно-корейського стартапу дійсно великі. За даними Fortune Business Insider, у 2021 році обсяг світового ринку замінників м’яса оцінювався в $5,41 млрд, а до 2029 року, за прогнозами, зросте до $12,30 млрд.

Крім того, дані Innova вказують на те, що замінники м’яса є найшвидше зростаючою категорією в запуску екологічно чистих продуктів. 

Ян-Хі підкреслює, що сплеск альтернативної м’ясної промисловості спостерігається в США, Європі, а також в Азії. Особливо привабливим для запуску нових продуктів він називає Сінгапур – завдяки стратегічному розташуванню, державній допомозі та досвідченій робочій силі. 

Для досягнення цього HN-Novatech має сильну команду дослідників, інженерів-біотехнологів, вчених, дієтологів і спеціалістів з бізнесу та сталого розвитку.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/korejskyj-startap-stvoryv-ingrediyent-yakyj-nadaye-roslynam-smak-myasa
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати