Корейський стратап вирощує зелень у метро

Корейський стратап вирощує зелень у метро
Фото: з відкритих джерел

Урбанізовані країни шукають можливості для збільшення використання нових зелених технологій, які слугуватимуть людям. Так, одна з найбільш густонаселених країн Азії, Південна Корея, здивувала всіх новим способом вирощування зелені для салатів. Адже листові овочі вирощують просто на станції метро в Сеулі.

Як пише Аtlas Оbscura, гідропонна ферма компанії Metro Farm запустила будівництво вертикальних ферм у метро, де вирощують листові овочі просто на станції. Таким чином, компанія Farm8 прагне змінити бачення людей на сільськогосподарське виробництво та показати, що воно може бути сучасним.

Під світлом світлодіодів і контролем автоматизованої технічної мережі вирощують 30 кг різновидів органічних їстівних рослин на день. Більшість йде в салати та коктейлі відвідувачам кафе, що розташоване поруч.

Згідно з інформацією Farm8 її підземна вертикальна ферма в 40 разів ефективніше більш традиційного аналога. Це відкриття виявилося настільки популярним, що компанія встановила ще чотири ферми на інших станціях метрополітену.

Джерело: greenpost.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/korejskyj-stratap-vyroshhuye-zelen-u-metro
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1