Корпорація “Оболонь” скоротила чистий прибуток у 8 разів

Корпорація “Оболонь” скоротила чистий прибуток у 8 разів
Фото: з відкритих джерел

Корпорація “Оболонь” (Київ), одна з найбільших пивоварних компаній в Україні, у січні-вересні 2021 року скоротила чистий прибуток у 7,7 раза порівняно з дев’ятьма місяцями 2020 року – до 48,64 млн грн.

Згідно з повідомленням корпорації в системі розкриття інформації НКЦПФР, її виручка за вказаний період зросла на 6,3% – до 4,68 млрд грн, активи суттєво не змінилися і склали 5,88 млрд грн, а нерозподілений прибуток скоротився вдвічі – до 167,84 млн. грн.

Згідно з повідомленням, “Оболонь” 22 липня 2020 року продала 100% корпоративних прав ПрАТ “Рокитнівський скляний завод” (смт Рокитне Рівненської області) на користь ТОВ “Вітер Ворд” (Луцьк) та фізособи-резидента, сума операції склала 53,22 млн грн.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, кінцевим бенефіціаром ПрАТ “Оболонь” є український бізнесмен та екснардеп Олександр Слободян.

Корпорація “Оболонь” виготовляє пиво, безалкогольні та слабоалкогольні напої, мінеральну воду, снеки, є найбільшим у країні експортером пива.

До її складу входять головний завод у Києві та дев’ять підприємств у регіонах країни.

Основні бренди – “Оболонь”, Carling, Zlata Praha, Hike Premium, Zibert, Keten, Hardmix, BeerMix, “Десант”, “Жигулівське”, “Живчик”, “Оболонська”, “Прозора”. Корпорація також випускає слабоалкогольні напої Rio, “Джин-тонік”, “Горілка Лайм”, “Віскі Вишня”, “Ром-кола”, “Бренді-кола”, Ciber. 

Джерело: biz.censor.net

Перегляди: 9
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/korporacziya-obolon-skorotyla-chystyj-prybutok-u-8-raziv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати