Ковбаса та консерви лише найвищої якості. В Україні покращать харчування військовослужбовців

Ковбаса та консерви лише найвищої якості. В Україні покращать харчування військовослужбовців
Фото: з відкритих джерел

Міністерство оборони затвердило зміни до Каталогу харчування Збройних сил України, спрямовані на підвищення якості харчування військовослужбовців.

Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони України.

Зазначається, що пропозиції були спільно напрацьовані Міноборони та “‎Державним оператором тилу”‎ (ДОТ), який‎ вже оголосив закупівлі продуктів для ЗСУ на друге півріччя за оновленим переліком.

Що зміниться у харчуванні військових

Як зауважують в Міноборони, інновації сприятимуть покращенню якості харчування військовослужбовців. Зокрема, перелік доповнений різними видами спецій, круп, риби та консервів. Крім того, консервовані фрукти будуть частково змінені на свіжі.

До деяких категорій продуктів прописані додаткові вимоги:

  • борошно, макарони, рибні консерви та ковбаси – лише найвищої якості;
  • риба – поставлятиметься без голови (для раціоналізації ціни за масу продукту);
  • розширили перелік відсотків жирності кисломолочних продуктів.

Водночас із каталогу прибрали деякі продукти (наприклад, крупа саго, осетр чи спаржа), які замовлялися вкрай рідко та звужували можливості замовлення інших ходових позицій. 

“Наші військові – ключовий фактор оборони країни. Збалансоване харчування гарантує їхню бойову готовність та здатність виконувати завдання в будь-яких умовах. Зміни в каталозі ще раз доводять нашу мету забезпечити якісними продуктами ЗСУ”‎, – зазначив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kovbasa-ta-konservy-lyshe-najvyshhoyi-yakosti-v-ukrayini-pokrashhat-harchuvannya-vijskovosluzhbovcziv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати