174499

Кредит під 0% на комбайни VERSATILE!

Компанія «Версатайл Україна» в рамках партнерської програми з Credit Agricole Bank пропонує придбати комбайн VERSATILE в кредит під 0%! 

Умови пропозиції:
Відсоткова ставка - 0%;
Валюта - гривня;
Строк кредиту - до 18 місяців;
Початковий внесок - 25%;
Разова комісія - 1%;
Графік погашення - раз на 6 місяців рівними частинами.

За детальною інформацією по пропозиції та з приводу купівлі техніки VERSATILE звертайтеся за телефонами +38 044 596 55 28, +38 098 675 47 11 або до офіційних дилерів, зазначених на сайті www.versatile.ua/purchase/dealers

446.jpg

 

ЄБРР може виділити "Астарті" додатковий кредит на $10 мільйонів

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення банку, передає БизнесЦензор.

Рада директорів планує розглянути проект 22 липня цього року.

Таке фінансування створить додаткову подушку ліквідності для компанії під час кризи COVID-19, наголошується в документі.

ЄБРР вказує, що цей кредит є додатковим траншем до виділеного в серпні 2018 року кредиту на $20 млн.

"Астарта" – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у восьми областях України. До його складу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства з земельним банком 243 тис. га і молочні ферми з 24 тис. голів ВРХ, сім елеваторів, біогазовий комплекс і завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ "Глобинський переробний завод").

"Астарта" в 2019 році отримала 1,69 млн євро чистого прибутку проти 18,26 млн євро чистого збитку в 2018 році, виручка виросла на 20,4% – до 448,01 млн євро.

LOZOVA MACHINERY планує оновити весь модельний ряд техніки

«Ми для себе вибрали інший не менш цікавий і ефективний спосіб спілкування – онлайн-конференцію, – зазначив Роман Гіршфельд. – Компанія продовжує працювати, випускати техніку, освоювати нові ринки і розвивати нові виробничі напрями з дотриманням всіх необхідних санітарних норм і заходів захисту».

Сьогодні LOZOVA MACHINERY системно працюють над зниженням витрат, збільшенням експорту, диверсифікацією поставок і фокусуються на тісній взаємодії з клієнтами.

Велика робота була пророблена на ринку Канади. Розширена дилерська мережа і географія продажів, беручи участь у всіх основних регіональних та міжнародних виставках, ярмарках та демо-показах, LOZOVA MACHINERY успішно освоїли східні провінції Квебек і Онтаріо і почали продажі в Саскатчевані.

lari.jpg

Крім того, компанія продовжила відкривати нові регіони Великобританії, зміцнюючи співробітництво з клієнтами і партнерами.

За словами Романа Гіршфельда, завдяки консолідації команди, за рік продажі техніки у Великобританії і Канади виросли в два рази, а також значно збільшилася дилерська мережа.

Крім того, компанія відзначилась участю у виставках країн Балтії, Польщі, Болгарії, Румунії, Казахстану, Молдови в 2019 році.

Кульмінацією в завершенні 2019 року стало продуктивна участь LOZOVA MACHINERY в наймасштабнішій у світі міжнародній агропромисловій виставці AGRITECHNICА-2019, де компанія зміцнила свої позиції в Європі, збільшивши поставки в Німеччину, Францію, Великобританію і підписала понад 20 дилерських угод з низкою великих компаній.

franc.jpg
 
«Найвищі оцінки аграріїв отримав новаторський підхід LOZOVA MACHINERY – принцип «нуль обслуговування», презентований на AGRITECHNICА-2019, – підкреслив Р. Гіршфельд. Ми знаємо історію безпілотних тракторів, наприклад John Deere і бачимо тренди майбутнього грунтообробної техніки – це автономні агрегати.

Але сьогодні вся техніка виробляється з використанням безлічі точок змащування, з використанням ручної праці. Це неприйнятно в автономних агрегатах. Наш метод – повна відсутність точок змащення. За рахунок цього, а також застосування міцних багатокромочних ущільнень і поліпшених матеріалів техніка LOZOVA MACHINERY стає повністю автономною і комфортною в роботі. Унікальні інженерні рішення дозволяють аграріям знизити витрати і мінімізувати втрати часу, уникнувши простоїв».

Щорічно ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ беруть участь більш ніж в 100 аграрних подій: виставках, днях поля, демо показах. Бренд масштабно представляє свої продукти на світових ринках, як в країнах Європи, так і в Північній Америці.
І звичайно ж компанія активно розвивала український ринок, здійснивши кілька демо-турів по різним областям України, показавши себе на Дні поля УКАБ, представивши серійні новинки на міжнародній виставці AgroExpo-в 2019 р. і багатопрофільну техніку для весни на ЗЕРНОВИХ ТЕХНОЛОГІЯХ-2020.

лира.JPG

Для українських аграріїв LOZOVA MACHINERY також впровадили масу нових кредитних програм, зробивши техніку доступнішою і максимально спростивши процедуру її оформлення і придбання. До числа нових партнерів компанії додалися Агроросперіс Банк, Глобус-Банк і банк Південний, Кредобанк, банк Кредит Дніпро.

CHERVONETS.jpg
 
Незважаючи на епідемію COVID-19 та загальну кризу в квітні 2020 року LOZOVA MACHINERY відкрили нову сучасну виробничу лінію з виготовлення обприскувачів.

Партнером бренду в цьому проекті є один з лідерів у сфері сільгоспмашинобудування у Великобританії – фірма Landquip. Плановані обсяги для українського ринку в найближчій перспективі – 50 обприскувачів рік (оприскувачі від 3000 літрів до 6000 літрів) плюс обсяги на експорт.

спреймарк.jpg

У 2020 році також продовжилося вихід новинок і модифікованих агрегатів LOZOVA MACHINERY.
На даний момент відбулися наступні прем'єри:
оновивши легендарну зубову борону ЛІРА, конструктори отримали ЛІРА М з шириною захвату 21 і 24 метри;
польовий культиватор ФЛОРІН з шириною захвату 8 метрів;
легкі зубопружинні борони ЛІРА XS, варіанти 6 і 9 метрів,
у лінійці ротаційних борін ДИНАР додався агрегат з шириною захвату 12,8 метрів;
передпосівний культиватор ЧЕРВОНЕЦЬ XL з шириною захвату 8 метрів і системою внесення рідких добрив;
серію шлейф-борін ЛАРІ поповнилася знаряддями з шириною захвату 7 і 12 метрів.

Lira xs.jpg

Ці агрегати вже працюють у фермерських господарствах України і Європи.

Найближчим часом також вийде нова версія ДУКАТ-8 із шириною захвату 8 метрів, буде представлений вдосконалений ДУКАТ-4 і новий глибокорозпушувач ФРАНК-3sp, причіпний обприскувач SPRAYMARC. Також буде розширена лінійка обприскувачів INTRAC з обсягами бака 4200, 5200, 6000 і 8000 літрів. А після завершення випробувань плугів (які сьогодні проводяться в декількох господарствах), з 2021 року намічений їх масовий випуск.

Характеризуючи всі оновлення і удосконалення, Олексій Гриненко анонсував:
«Ми випускаємо нові ротаційні борони ДИНАР з шириною захвату 9 і 13 метрів, ці машини модифіковані і в них також застосована концепція «нуль обслуговування. Продовжуємо далі розвивати причепи – крім базової версії КЕЛЬТ, скоро аграрії побачать варіант з великим об'ємом кузова 37 м3. При цьому за габаритами і навантаженні на вісь причепа повністю відповідає правилам дорожнього руху».

флорин.JPG

Гриненко також додав, що ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ намітили серйозні зміни у виробництві і планують ґрунтовно оновити весь модельний ряд техніки.
 
«Сьогодні як ніколи LOZOVA MACHINERY максимально клієнтоорієнтований, ми уважно слухаємо наших замовників і намагаємося втілити всі їх побажання в наших агрегатах. Незабаром будемо впроваджувати знаряддя з вертикальною і ультраповерхностною обробкою грунту, працюємо також над агрегатами для підживлення рослин, – підкреслив Роман Гіршфельд. – Ми стрімко змінюємося і хочемо використовувати цю кризу для того, щоб перезавантажитися, активізувати абсолютно нові процеси. Попереду у нас багато планів і нових цікавих проектів. Переконаний, що компанія гідно пройде цей складний для світової економіки етап і стане сильнішою і впевненішою»!

«Версатайл Україна» запрошує дилерів з продажу запчастин

Компанія «Версатайл Україна» розвиває дилерську мережу з продажу оригінальних запасних частин до сільгосптехніки VERSATILE та запрошує до співпраці торгівельні організації з різних регіонів України.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном +38 067 236-23-73.

Ваш вибір 'Подобається'.

LOZOVA MACHINERY проведе відеоконференцію

Турбуючись про життя і здоров'я  із-за загрози поширення Covid-19, ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ вирішили максимально убезпечити людей і відмовитися від проведення Дня поля.

Але за рік сталося багато цікавих подій: LOZOVA MACHINERY розвивається і виходить на нові ринки, створює й випускає нові види техніки і модернізує серійні моделі.

"У LOZOVA MACHINERY багато новин якими ми хотіли б поділитися з вами.

Оптимальне рішення для цього часу – відеоконференція.

8 липня (в середу), о 12-00, ми проведемо zoom-конференцію прямо зі цеху обприскувачів.

Все покажемо, все розповімо і ви зможете задати питання і по техніці, і економіці. Отримаєте "новини з перших рук", - йдеться в повідомленні компанії.

Спікери – президент LOZOVA MACHINERY – Роман Гіршфельд і головний конструктор – Олексій Гриненко.

 

Заявки приймаються на пошту [email protected] (копію на [email protected] ) – пишіть ваші контакти для відправки zoom-посилання.

 

Ефективний захист соняшника та кукурудзи від шкідників

Достатній рівень вологи та підвищені температури літнього періоду вегетаційного сезону – 2020 сприяють інтенсивному розвитку сільськогосподарських культур. Та, як відзначають в агрономічному департаменті компанії «UKRAVIT», наразі перед аграріями України постає реальна загроза масового заселення посівів шкідниками.

Тому щоб у таких умовах отримати запланований врожай, їм необхідно приділити цьому питанню достатньо уваги: адже, за даними ФАО, близько половини світового врожаю втрачається саме через шкідників. 

«Сьогодні в посівах кукурудзи відзначається поширення попелиць, триває літ стеблового кукурудзяного метелика та бавовникової совки; подекуди культуру пошкоджують гусениці стеблового та лучного метеликів, совок. В посівах соняшника продовжують розвиватися та шкодити попелиці, клопи, совки, гусениці лучного метелика, а в посівах сої – чортополохівка, – відзначає керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. – Тому щоб захистити свої поля від пошкоджень і забезпечити високі якісні та кількісні показники майбутнього врожаю, необхідно ретельно проводити моніторинг полів та, відповідно, своєчасно проводити інсектицидні обприскування».

Читайте також: Експерти розповіли про важливість забезпеченості кукурудзи цинком

Щоб захистити посіви соняшника та кукурудзи від небезпечних шкідників та уникнути непродуктивних втрат майбутнього врожаю, Олександр радить за появи шкідників і при перевищенні їх рівня ЕПШ застосувати інноваційний інсектицид контактно-системної дії Колібріс (тіаклоприд, 280 г/л + новалурон, 120 г/л). Завдяки комбінації двох діючих речовин із різних хімічних груп препарат забезпечує знищення шкідників на усіх стадіях розвитку та попереджує загрозу виникнення резистентності. Тіаклоприд впливає на нікотин-ацетилхолінові рецептори шкідників, що призводить до порушення у них передачі нервових імпульсів; при цьому забезпечується швидкий «нокаут-ефект» (конвульсії та параліч), внаслідок чого шкідники гинуть. Новалурон порушує біохімічні процеси утворення хітину – складової кутикули шкідників, що робить неможливим перехід личинок з однієї стадії в іншу і призводить до їх загибелі. 

Колібріс контролює широкий спектр шкідників із рядів Lepidoptera (Лускокрилі), Coleoptera (Твердокрилі), Hоmоptera (Рівнокрилі) та Diptera (Двокрилі) та забезпечує одночасно швидкий «нокаут-ефект» і тривалий період захисної дії. Він є ефективним і надійним рішенням проти популяцій шкідників, стійких до піретроїдів і фосфорорганіки, й при цьому – є безпечним для ентомофагів та запилювачів. Тож за потреби ви цілком можете застосовувати навіть в період цвітіння культур.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Ваш вибір 'Подобається'.