Культиватор Carrier завжди слідує за трактором

Культиватор Carrier завжди слідує за трактором
Фото: з відкритих джерел

Дискові агрегати є простими та ефективними машинами для виконання післяжнивного та навіть основного обробітків ґрунту. Однією із проблем під час використання цих машини є часткове зміщення агрегату відносно лінії тяги трактора, що призводить до збільшення витрати палива під час роботи, утворення пропусків або перекриття між сусідніми проходами, надмірного впливу на причіпний або навісний механізм трактора і пришвидшене його «розбивання» тощо.

Anhede 180822 135328 01908 Print

Дискові культиватори Carrier компанії Väderstad не «страждають» таким недоліком. Адже, незалежно від ширини захвату та діаметру використовуваних дисків, усі культиватори Carrier мають X-подібне розміщення дисків в кожному ряду, що сприяє прямолінійності ходу агрегату навіть за роботи на схилах.

Vv16093 34692

Х-подібне розташування дисків в одному ряду гарантує, що машина завжди чітко слідуватиме за трактором, не «тягнучи» його у бік. Це заощаджує паливо та допомагає досягти високої якості обробітку за використання системи автоматичного водіння навіть працюючи на горбистих полях.

Vv16911 35607

Дізнайтесь більше про концепцію Х-подібного розміщення дисків за посиланням.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kultyvator-carrier-zavzhdy-sliduye-za-traktorom
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати