Курс на переробку: в Україні виробляють унікальний літній продукт

Курс на переробку: в Україні виробляють унікальний літній продукт
Фото: з відкритих джерел

Український виробник під торговою маркою «Брати кукурудзи» минулого року вийшов із новим продуктом — варена солодка кукурудза без додавання цукру, спецій і ароматизаторів. Вид пакування, який використовує виробник, називається «м’яка консерва», тому що бар’єрна плівка може витримувати стерилізацію за температури 125°С протягом 35 хвилин. 

Сировину вирощує ТОВ «Агросвіт» у Дунаївцях Хмельницької області на 40 га, там же знаходиться і переробка. 

Від збору врожаю, доставки його на завод, миття, переробки продукції та пакування проходить 6 годин. «Сировина не лежить на складах, а відразу потрапляє на лінію для переробки», — розповідає власниця інтернет-магазину «Цукрова кукурудза» Людмила Бецько. 

Під час збору продукції на полях працює близько 100 людей, оскільки збір проходить вручну, щоб кукурудза мала непошкоджену структуру. Її збирають у фазу молочної стиглості, завдяки чому зберігаються всі смакові та поживні властивості. 

Лінія переробки має потужність 40 тис. упаковок на день, за сезон можна виробити від 500 тис. до 1 млн упаковок. «Минулого року це була перша партія, на ринок випустили готової продукції 500 тис. упаковок по 2 качана в кожній. Очікуємо на поступове щорічне збільшення», — говорить Людмила Бецько. 

Зараз продукція ТМ «Брати кукурудзи» продається у невеликих мережевих супермаркетах, магазинах, на деяких АЗС, комплексах відпочинку та ресторанах. Віднедавна з’явилася сторінка в Instagram. 

Джерело: agroportal.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kurs-na-pererobku-vukrayini-vyroblyayut-unikalnyj-litnij-produkt
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати