Курячу грудку чи стейк вирощуватимуть із клітин тварин за три тижні

Курячу грудку чи стейк вирощуватимуть із клітин тварин за три тижні
Фото: з відкритих джерел

Майбутнє м’яса – не в промислових фермах чи відгодівельних комплексах. Майбутнє – це скоріше завод для вирощування, де клітини беруться з ембріонів і культивуються у курячу грудку, стейк чи омара лише за кілька тижнів.

Такої думки Емі Чен, головний операційний директор UPSIDE Foods, яка нещодавно отримала в США дозвіл на комерційні продажі свого продукту.

Чен говорить, що процес вирощування м’яса її компанією може мати не тільки великий вплив на виробництво харчових продуктів, але й на навколишнє середовище.

«Виробництво культивованого м’яса обіцяє дозволити людям продовжувати їсти м’ясо, яке вони люблять, і водночас відійти від традиційного способу вирощування, і добре при цьому почуватися», — сказала вона.

UPSIDE нещодавно представив свою культивовану курячу грудку у вегетаріанському ресторані Bar Crenn у Сан-Франциско. М’ясо смажили в клярі темпура з Recado Negro і подавали з паленим перцем, чилі айолі та прикрашали їстівними квітами і зеленню з ферми Bleu Belle від французького шеф-кухаря Домінік Кренн.

Це був перший випадок, коли Кренн подала м’ясо у своєму ресторані після того, як стала вегетаріанкою у 2018 році. 

Чен описує культивовану курку UPSIDE як соковиту на смак. Це – темне м’ясо, але з жирним профілем білого м’яса. 

Продукт вирощують з клітин, фібробластів, взятих з курячого ембріона. 

Культивована грудка готова до приготування через два-три тижні, у порівнянні з двома-трьома місяцями для традиційного вирощування курки.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kuryachu-grudku-chy-stejk-vyroshhuvatymut-iz-klityn-tvaryn-za-try-tyzhni
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати