Китай цьогоріч планує зібрати рекордний урожай зерна

Китай цьогоріч планує зібрати рекордний урожай зерна
Фото: з відкритих джерел

Виробництво зерна в Китаї цього річ може сягнути рекордного рівня, – повідомили в Національному бюро статистики КНР.

Значні обсяги пропозицій агропродукції та стійкий розвиток тваринництва заклали гарну основу для відновлення економіки країни, – заявив керівник Бюро в середу на прес-конференції, присвяченій економічній ситуації в країні за перші три квартали.

Економіка відновлюється після збитків, завданих Covid-19 протягом трьох останніх років. У цьому році вперше були скасовані жорсткі заходи контролю над Covid, а ВВП країни у ІІІ кварталі виріс на 4,9% у річному виразі.

Літнє виробництво зерна в країні внаслідок несприятливих погодних умов зменшилося у порівнянні з минулим роком на 0,9% до 292,3 млрд цзінь або 146,13 млн т, що є другим за величиною показником в історії. Але осіннє виробництво іде дуже гарно завдяки збільшенню площ сівби та кількості опадів у північному регіоні, тому загальний урожай зерна цього річ може стати рекордним. Зокрема, виробництво раннього рису склало 56,7 млрд цзінь, що на 0,8% перевищило торішній показник.

Продаж свиней в країні за перші три квартали поточного року виріс у порівнянні з аналогічним періодом 2022 р на 3,3% або 16,93 млн голів до 537,23 млн голів. У першому, другому та третьому кварталах виробництво виросло на 1,7%, 3,7% та 4,7% відповідно у річному виразі.

Виробництво свинини за вказаний період виросло на 1,51 млн т або 3,6% до 43,01 млн т.

Наприкінці ІІІ кварталу в країні було 442,29 млн голів свиней, що на 1,66 млн голів або 0,4% менше, ніж торік, а місячне зростання склало 7,11 млн голів або 1,6%.

Ціни на живих свиней у І кварталі виросли на 8,3%, у ІІ кв. залишалися незмінними, а у ІІІ кв. впали на 21,5% у порівнянні з минулим роком, що зробило негативною рентабельність їх вирощування та, відповідно, знизило попит на зерно.

Джерело: graintrade.com.ua

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kytaj-czogorich-planuye-zibraty-rekordnyj-urozhaj-zerna
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати