Tempo950x100

Tempo300x100

Китай схвалює насіннєві фірми для ГМО кукурудзи та сої, крокуючи до комерціалізації посівів

Китай схвалює насіннєві фірми для ГМО кукурудзи та сої, крокуючи до комерціалізації посівів
Фото: з відкритих джерел

Китай схвалив першу партію насіннєвих компаній для розведення та продажу генетично модифікованого насіння кукурудзи та сої, відкриваючи шлях для комерційного посіву ГМО-зерна, що може зменшити його залежність від імпорту зі США і Бразилії.

Про це повідомляє Мінагрополітики в огляді іноземних ЗМІ.

Серед названих компаній Beijing Dabeinong Technology, дочірні компанії Yuan Long Ping High-Tech Agriculture і China National Seed, яка зараз належить Syngenta Group.

Інші ліцензовані компанії включають ті, що працюють у основних зернових провінціях Хебей, Ляонін, Цзілінь і Внутрішня Монголія.

Це перша партія китайських компаній, які отримали ліцензії на виробництво та експлуатацію насіння ГМО кукурудзи та сої Хоча Пекін обережно ставиться до технології ГМО, він повільно рухається до відкриття ринку. З 2019 року він схвалив більше десятка генетичних змін.

Найбільший у світі покупець сої та кукурудзи хоче зменшити свою залежність від імпорту, який становить понад 100 млн тонн на рік для годування худоби.

Перегляди: 16
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kytaj-shvalyuye-nasinnyevi-firmy-dlya-gmo-kukurudzy-ta-soyi-krokuyuchy-do-komerczializacziyi-posiviv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати