Китайський уряд інвестує у розробку альтернативного м’яса на фоні африканської чуми свиней

Китайський уряд інвестує у розробку альтернативного м’яса на фоні африканської чуми свиней
Фото: з відкритих джерел

Сектор альтернативного білка в Китаї все більше фінансується державою для підтримки розширення та розробки продуктів. Такі висновки зробили аналітики некомерційної організації The Good Food Institute (GFI) APAC.

Попередні одержувачі подібних фінансових асигнувань у Китаї включали розробників сонячних панелей та виробників електромобілів, і згодом стали світовими лідерами у своїй сфері.  

Надавши вітчизняним компаніям доступ до інвестицій, Китай міг би вигідно себе позиціонувати, говорять аналітики.

«Немає шляху для досягнення кліматичних цілей, викладених у Паризькій угоді, без зміни способу виробництва білка. Нові дані свідчать про те, що китайські лідери розуміють величезні переваги виробництва м’яса з рослин і вирощування його безпосередньо з клітин», – повідомляє GFI.

Одна лише програма Green Biological Manufacturing інвестувала близько $93 млн в технології, орієнтовані на майбутнє. Ці кошти отримали понад 20 проектів. У тому числі,  $3,1 млн пішло на альтернативний протеїн.

Цікавість китайських споживачів до альтернативного білка теж зростає. 

Споживачі відчувають себе прямими учасниками інноваційного процесу.

Жодної інформації щодо офіційної мотивації китайського уряду фінансувати розробку альтернативного білка не було. Аналітики припускають, що тут зіграли свою роль непереборні збої в ланцюгах поставок у 2020 році. 

Маючи справу з масштабним спалахом африканської чуми свиней, ймовірно, китайський уряд став більш відкритим і сприйнятливим до рослинних і культивованих альтернатив.

Джерело: NEWFOO.MEDIA 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kytajskyj-uryad-investuye-u-rozrobku-alternatyvnogo-myasa-na-foni-afrykanskoyi-chumy-svynej
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
1