Китаєць купує льонокомбінат на Чернігівщині

Китаєць купує льонокомбінат на Чернігівщині
Фото: з відкритих джерел

Громадянин Китаю Чжу Хаотянь, який тимчасово проживає в Мінську, і білоруський виробник теплоізоляційних плит “ІСТПС” (ТМ “Істплекс”) мають намір спільно придбати 82,285% акцій ПрАТ “Козець” (смт Козелець Чернігівської області).

Зокрема, Чжу Хаотянь планує придбати 59,775% акцій, а “ІСТПС” – 22,51%, повідомляється у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

Місцем тимчасового перебування Чжу Хаотяня в Україні вказано готель “Софіївський Посад” (Софіївська Борщагівка).

За даними Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) станом на третій квартал 2021 року, серед акціонерів ПрАТ “Козелецький льонозавод” – громадяни Росії Павло Буїнов та Андрій Козлов, яким спільно належить 22,51% акцій (по 11,2551% кожному ), а також громадянки України Наталія Лешкова (24,7239%) та Ірина Донченко (12,3597%).

Ще 22,6914% акцій ПрАТ належить столичному АТ “Інвесткомпанія “Ромекс Інвест”, у якому, згідно з держреєстром, 84,4% належить жителю Обухова Юрію Бондарчуку, а директором є Ірина Донченко.

Статутний капітал АТ – 0,99 млн грн.

Основним видом діяльності АТ “Козелецький льонозавод” у держреєстрі зазначені підготовка та прядіння текстильних волокон, проте в останні роки підприємство здавало в оренду основні засоби.

У 2019 році виторг підприємства склав 2,4 млн грн (роком раніше – 1,18 млн грн), чистий прибуток – 0,55 млн грн (0,22 млн грн). У 2020 році льонозавод отримав збиток у розмірі 0,36 млн грн, який планувалось покрити за рахунок прибутку наступних років.

Підприємство створено у 1972 році та приватизовано у 1996 році. За інформацією у фінзвітах підприємства в НРКЦПФР, в умовах ринкової економіки фінансовий стан підприємства значно погіршився, основні засоби, що дозволяли випускати льоноволокно, було продано для погашення боргів перед бюджетом.

Приватне унітарне виробниче підприємство “ІСТПС”, за інформацією на його сайті” – білоруський виробник теплоізоляційних плит з екструдованого пінополістиролу (ХРS-плити) та сіток армуючих зі скловолокна. 

Джерело: biz.censor.net

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kytayecz-kupuye-lonokombinat-na-chernigivshhyni
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати