Київська кондитерська фабрика “Рошен” збільшить статутний капітал на 0,5 млрд грн

Київська кондитерська фабрика “Рошен” збільшить статутний капітал на 0,5 млрд грн
Фото: з відкритих джерел

ПрАТ “Київська кондитерська фабрика “Рошен”, що входить до корпорації Roshen, має намір збільшити статутний капітал на 33,2%, або на 500 млн грн – до 2,006 млрд грн шляхом додаткового випуску акцій.

Згідно з повідомленням компанії в системі розкриття інформації НКЦПФР, інвестором виступить дочірнє підприємство “Кондитерська корпорація “Рошен”, якому на кінець першого кварталу цього року вже належало 96,9017% акцій.

З урахуванням додаткової емісії, частка мажоритарного акціонера може досягти 97,674%.
Уточнюється, що збори акціонерів розглянуть питання збільшення статутного капіталу 16 серпня цього року, зокрема про невикористання переважного права акціонерів на придбання акцій додаткової емісії та її проведення в один етап.

Загалом планується випустити 2 млрд штук простих іменних акцій номіналом 0,25 грн, ціну продажу визначить наглядова рада.
Корпорація Roshen входить до топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів у світі. Включає Київську, Кременчуцьку, дві Вінницькі кондитерські фабрики та Вінницький молочний завод, Бісквітний комплекс у Борисполі (Україна); Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина). Виробнича діяльність Липецької фабрики (РФ) зупинена з 1 квітня 2017 року.

Корпорація виробляє близько 320 видів кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва сягає 450 тис. тонн продукції на рік.
Мережа фірмових магазинів Roshen в Україні налічує близько 70 магазинів у різних регіонах країни. Перший відкрився 2009 року в Києві.

У 2022 році ПрАТ “Київська кондитерська фабрика “Рошен” отримала 984 тис. грн чистого збитку порівняно з 25,779 млн грн прибутку роком раніше, виручка підприємства скоротилася з 979,286 млн грн до 903,195 млн грн.

Кінцевим бенефіціаром підприємства є син екс-президента України Петра Порошенка Олексій Порошенко.

Джерело: open4business.com.ua

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kyyivska-kondyterska-fabryka-roshen-zbilshyt-statutnyj-kapital-na-05-mlrd-grn
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати