Лабораторне м’ясо стане пріоритетом у продовольчій системі США — уряд виділяє $1 млрд

Лабораторне м’ясо стане пріоритетом у продовольчій системі США — уряд виділяє $1 млрд
Фото: з відкритих джерел

Культивована яловичина нарешті вийде на ринок США цього року. За очікуванням виробників продукту, ізраїльської компанії Aleph Farms, це принесе «справжні зміни» у м’ясну промисловість.

Заява Aleph Farms з’явилася відразу після того, як адміністрація США зобов’язалася виділити $1 млрд на зниження цін на м’ясо в країні та стимулювання ринкової конкуренції.

2022 рік стане поворотним періодом для галузі, яка здатна порушити традиційне сільське господарство, засноване на забої тварин, вважає Дідьє Тубіа, генеральний директор і співзасновник ізраїльського стартапу.

У Aleph Farms вважають, що лабораторне м’ясо має бути пріоритетним у забезпеченні продовольчої системи США.

Зараз компанія тісно співпрацює з регуляторними органами, щоб її тонконарізані стейки нарешті офіційно потрапили до тарілок американських споживачів до кінця цього року.

Замість спрямовувати $1 млрд на традиційної  м’ясної промисловості, яку по суті контролюють 4 гіганти, уряду доцільно звернути увагу на альтернативне виробництво, що несе менше шкоди для екології, вважає Тубіа. Тим паче, це виключає фактор жорстокого поводження з тваринами.

Однією з великих проблем культивованого м’яса досі є здатність ефективно виробляти велику кількість продукту за конкурентною ціною. 

Тубіа розповідає: щоб знизити собівартість, Aleph Farms налагодила співпрацю з постачальником протеїнових технологій Wacker – задля того, щоб за рахунок технологій ферментації створити оптимальне середовище для вирощування м’яса.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/laboratorne-myaso-stane-priorytetom-u-prodovolchij-systemi-ssha-uryad-vydilyaye-1-mlrd
Like
Цікаво
1
Подобається
2
Сумно
1
Нічого сказати