Tempo950x100

Tempo300x100

Легендарний бренд випустив рослинну котлету, яку не відрізнити від справжнього м’яса

Легендарний бренд випустив рослинну котлету, яку не відрізнити від справжнього м’яса
Фото: з відкритих джерел

Піонер ринку рослинного м’яса компанія Beyond Meat стверджує, що створила котлету, яка за смаком “ще ближча до справжньої яловичини”.

З новими котлетами Beyond Meat дебютує ексклюзивно в американській роздрібній мережі Costco.

Продукт має на 35% менше насичених жирів у порівнянні зі стандартною яловичиною для гамбургерів. А також не містить жодного холестерину, антибіотиків чи гормонів.

«Початок Нового року стимулює почати нове життя, вибравши більш здорове харчування. Це вікно дає нам можливість запропонувати оновлений продукт у той час, коли покупці шукатимуть смачні, зручні та поживні варіанти їжі», – говорять у Beyond Meat. 

Оновлені котлети продаються замороженими в упаковках по 10 штук. 

До слова, 2023 рік виявився дещо складним для Beyond Meat. У листопаді компанія повідомила про спад продажів шостий квартал поспіль. Тоді генеральний директор Ітан Браун заявив, що Beyond Meat планує вийти з певних продуктових ліній, переробити стратегію ціноутворення, скоротити оборотний капітал і зосередитися на регіонах і ринках, які демонструють зростання.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 20
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/legendarnyj-brend-vypustyv-roslynnu-kotletu-yaku-ne-vidriznyty-vid-spravzhnogo-myasa
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати