Tempo950x100

Tempo300x100

Легендарний виробник фастфуду випустив парфуми з запахом смаженої курки

Легендарний виробник фастфуду випустив парфуми з запахом смаженої курки
Фото: ??????????

Компанія KFC випустила лімітовані парфуми Eau D’uardo з класичним ароматом свого надсекретного рецепту культової смаженої курки з 11 спеціями.

Парфуми доступні клієнтам в Іспанії й продаються як додатковий товар у закладах швидкого харчування. 

Назва парфумів Eau D’uardo – це відсилання на вірусний інтернет-мем, створений іспанською маркетинговою командою KFC на Різдво 2021 року, який приписує іспанські імена повсякденним предметам, як-от «Едуардо» курячій гомілці, яка потім стала різдвяною прикрасою.

Реклама Eau D’uardo натякає на аромат, натхненний класичною сумішшю спецій для курочки KFC. Парфум насичений нотами герані, мандарина, бергамоту та має відтінок рожевого перцю.

Запуск Eau D’uardo супроводжує відеокампанія, яка пародіює рекламу розкішних парфумів.

Реклама, знята в дюнах Макаронезії, показує моделі в золотисто-коричневих костюмах, які грають і танцюють навколо пляшки Eau D’uardo, що виглядає з піску.

До слова, парфуми – це не перший стрибок KFC поза межі фритюрниці. Раніше, пропагуючи SPF-захист від «хрусткої» літньої шкіри, гігант швидкого харчування випустив у 2016 р. обмежену серію протисонцевого крему з запахом смаженої курки Extra Crisp. 

Це мало приголомшливий успіх. Спочатку KFC пообіцяла 3000 пляшок протисонцевого крему, але за дві години розкупили 9000, причому 5000 – за останні 10 хвилин.

«Ми навіть не підозрювали, що буде такий попит на протисонцевий крем із запахом смаженої курки», — сказав під час запуску Кевін Хохман, директор з маркетингу KFC US.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 204
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/legendarnyj-vyrobnyk-fastfudu-vypustyv-parfumy-z-zapahom-smazhenoyi-kurky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати