Міністр агрополітики не зміг завершити формування відомства

Міністр агрополітики не зміг завершити формування відомства
Фото: з відкритих джерел

Міністр аграрної політики Роман Лещенко попри обіцянку не зміг завершити формування міністерства за кілька місяців.

Таке зобов’язання глава відомства давав 4 лютого 2021 року, нагадує «Слово і діло».

«Це питання місяців, коли міністерство буде повністю сформоване з регуляторів, які повинні забезпечувати аграрну політику. Нам не треба великого штату, 200-220 людей нам достатньо для того, щоб ми працювали, як команда. І ми це зробимо, я дав обіцянку, кілька місяців і буде результат», – заявив тоді міністр.
Згодом, у середині червня Лещенко в інтерв’ю «Слово і діло» сказав, що відновити повноцінну роботу міністерства можна буде у найближчі тижні. Він уточнив, що функція сільського господарства повертається від Мінекономіки до Міністерства аграрної політики і більше ста штатних одиниць буде переведено, а загальна чисельність співробітників МінАПК сягатиме 300-310 осіб.

«Функції, в тому числі, пов’язані з продовольчою безпекою, безпечністю харчових продуктів, питання торгівлі, експорту, інвестицій – все буде повернуто на історичну Батьківщину, на Хрещатик, 24… Після того, як ми приберемо дуалізм, відновимо історичну справедливість, Міністерство аграрної політики запрацює так, як має бути», – сказав Лещенко, уточнивши, що це станеться за кілька тижнів.

Однак, згодом на запит «Слово і діло» у Мінагрополітики повідомили, що станом на 14 липня штат працівників апарату міністерства укомплектований на 58% від штатної чисельності, а на зайняття 32 вакантних посад державної служби оголошено конкурс.

Оскільки з лютого протягом кількох місяців повністю завершити формування Мінагрополітики так і не вдалося, ця обіцянка отримує статус «не виконано».

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/leshhenko-provalyv-obiczyanku-operatyvno-zavershyty-formuvannya-minagropolityky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати