“Ліси України” додали до переліку особливо важливих для економіки держкомпаній

“Ліси України” додали до переліку особливо важливих для економіки держкомпаній
Фото: з відкритих джерел

Державне спеціалізоване господарське підприємство “Ліси України” внесли у перелік особливо важливих для економіки суб’єктів господарювання державного сектору економіки, призначення керівників та членів наглядових рад яких здійснюється за участю комітету з призначення. 

Про це повідомило Міністерство економіки України.

У пресслужбі зазначають, що відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні у вівторок, 30 квітня. Цим рішенням внесли зміни до постанови №777 “Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки” від 03.09.2008 року та в постанову №643 “Деякі питання управління об’єктами державної власності на період воєнного стану” від 31.05.2022 року.

За словами заступника міністра економіки Олексія Соболева, це перший крок до покращення корпоративного управління, яке дозволить залучити підприємству інвестиції.

Він повідомив, що формування наглядової ради на прозорому та відкритому конкурсі за участі комітету з призначення керівників, до якого входять представники як державних органів так і міжнародних організацій, є черговим етапом для впровадження кращих норм корпоративного управління  в держсекторі.

“І ця практика вже продемонструвала свою ефективність в контексті інших особливо важливих для економіки компаній. Відповідно – це нові можливості для підприємства, вищий рівень незалежності в управлінні та залученні ресурсів, яких в умовах війни потребує економіка”, – зазначив Соболев.

Що відомо про “Ліси України”

Державне спеціалізоване господарське підприємство “Ліси України” є одним із найбільших лісокористувачів Європи та найбільшим лісокористувачем України. Належить до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України (Держлісагентства).

В управлінні “Лісів” перебуває 6,6 млн га земель державного лісового фонду.

Спеціалізація ДП “Ліси України”:

  • ведення лісового господарства, охорона, захист, раціональне використання та відтворення лісів;
  • ведення мисливського господарства;
  • охорона, відтворення та раціональне використання державного мисливського фонду на території мисливських угідь, наданих у користування підприємству.
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/lisy-ukrayiny-dodaly-do-pereliku-osoblyvo-vazhlyvyh-dlya-ekonomiky-derzhkompanij
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати