Tempo950x100

Tempo300x100

Локшина з відходів пивоваріння отримала нагороду на конкурсі

Локшина з відходів пивоваріння отримала нагороду на конкурсі
Фото: з відкритих джерел

Функціональна їжа з відпрацьованого ячменя, який лишається від виробництва солоду, отримала нагороду на конкурсі 2023 SICC Awards.

Це – розробка KosmodeHealth, стартапу заступника керівника відділу харчових наук і технологій Національного університету Сінгапуру, у співпраці з Nestlé Singapore і Nestlé R&D Center.

Разом з харчовим гігантом стартап перепрофілював ячмінні відходи на продукт, що допомагає контролювати рівень цукру в крові.

Відпрацьовані зерна мелють на порошок та отримають білкову клітковину. Її за допомогою власного процесу екстракції перетворюють на ячмінну локшину W0Wnoodle.

Формула W0Wnoodle не призводить до коливання цукру в крові, стверджує бренд, спираючись на клінічні дослідження. 

W0Wnoodle буде особливо корисною людям з діабетом або хворобами шлунка.

«KosmodeHealth Singapore разом з Nestlé перетворили відпрацьований ячмінь на інгредієнти з високим вмістом білка та клітковини для кращого харчування людини. Вони взяли те, що традиційно було побічним харчовим потоком, і перетворили його на щось корисне», — говорить Віктор Міллс, виконавчий директор Сінгапурської міжнародної торгової палати.

За його словами, здебільшого такі відходи викидаються на сміттєзвалища або, у кращому випадку, переробляються на корми для тварин. 

Джерело: newfood.media

Перегляди: 13
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/lokshyna-z-vidhodiv-pyvovarinnya-otrymala-nagorodu-na-konkursi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати