178171

LOZOVA MACHINERY показали ідеальну техніку для осені на AGROEXPO-2020

Разом з офіційними дилерами – компаніями Аїко ГРУП і ГК «ТРІА», бренд продемонстрував популярні агрегати для осінніх польових робіт.

На виставці були представлені короткі дискові борони ДУКАТ і глибокорозпушувачами ФРАНК. Ці моделі користуються великим попитом у аграріїв по всьому світу. ДУКАТ – ідеальний для стерньових передпосівної обробки. ФРАНК – для глибокого розпушування, як найкраща альтернатива оранці.

Франк.jpg

Високу продуктивність і неперевершену якість роботи ДУКАТ і ФРАНК підтверджують і найбільші українські агрохолдінги.

Актуальна як ніколи, і система глибокого внесення гранульованих добрив, якою оснащуються глибокорозпушувачами ФРАНК-sp, що дозволяє вносити добрива одночасно з обробітком ґрунту.

Триа.jpg

Нагадуємо, що вже зовсім скоро, 7 жовтня, техніка LOZOVA MACHINERY візьме участь в демо-показах агроподії УКАБ Агротехнології!

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

"Кернел" планує збільшити експорт зернових на 20%

"Кернел", одна з найбільших українських аграрних груп, має намір в 2021 сезоні (липень-червень) наростити експорт зернових з України на 20,3% - до 9,5 млн тонн і переробку соняшнику на 1,7%, до 3,5 млн тонн, йдеться в річному звіті холдингової компанії групи Kernel Holding SA (Люксембург), пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з ним, компанія прогнозує в нинішньому році скорочення врожаю на всіх ключових культурах України.

"Очікується, що урожай соняшнику в 2021 фінансовому році знизиться на 14% г / г - до 14,2 млн тонн, а урожай зерна, ймовірно, скоротиться на 8% г / г - до 67 млн тонн для трьох основних культур: кукурудзи, пшениці і ячменю. Це означає, що конкуренція за сировину буде посилюватися, хоча тенденція до зростання світових цін на сировинні товари буде частково компенсувати знижувальний тиск на рентабельність всіх наших сегментів в новому сезоні", - цитується в звіті голова ради директорів" Кернел "Андрій Веревський .

Незважаючи на це "Кернел" планує переробити 3,5 млн тонн насіння соняшнику і поставити на експорт 9,5 млн тонн зерна з України.

"Серед факторів, що сприяють розвитку наступного сезону, варто зазначити цінове середовище. Ціни на соняшникову олію набагато вище, ніж минулого року, що позитивно позначиться на маржі переробки. Ціни на зерно також відносно непогані, що знижує тиск на врожайність сільськогосподарських культур", - зазначив Веревський.

За його словами, два інших аспекти, що підтримують прибуток компанії в наступному сезоні - це річний внесок нового перевалочного комплексу TransGrainTerminal в порту Чорноморськ і очікувана EBITDA розміром до $ 15 млн, генерована проектами відновлюваної енергетики, які зараз запроваджуються в експлуатацію.

"Деяке полегшення приходить і з витратами: ми не очікуємо подальшого зростання витрат в сільськогосподарському бізнесі в наступному сезоні", - повідомив голова ради директорів "Кернел".

"Кернел" - найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально інтегрована структура компанії будується на тісно пов'язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт і внутрішній продаж соняшникової олії; рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання і перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах.

"Кернел" завершив 2020 фінансовий рік з чистим прибутком $ 123 млн, що на 31% менше, ніж у 2019 ФР. Його виручка за цей період зросла на 4% - до $ 4,11 млрд, EBITDA - на 28%, до $ 443 млн.

У 2020 фінансовому році "Кернел" наростив експорт зерна на 30% у порівнянні з минулим ФР - до 7,9 млн тонн, продажі соняшникової олії знизилися на 6% - до 1,52 млн т. У 2020 ФР заводи холдингу збільшили переробку олійних на 9% у порівнянні з торішнім показником - до 3,44 млн тонн.

Як забезпечити щорічне підвищення продуктивності молочного тваринництва: досвід Ristone Holdings

Так, «Агрофірма ім. Горького» за останні 3 роки (з 2017 по 2019 рр.) збільшила продуктивність на дійну голову з 8767 кг до 10086 кг молока на рік, АФ «Дружба-Казначеївка»- з 6765 до 7620 кг, а «Чумаки»- з 6697 до 7032 кг.

245.jpeg

Команда Ristone Holdings впевнена, що в нинішніх економічних обставинах підвищення ефективності тваринництва і оптимізація витрат на цей напрямок - це найбільш виважена стратегія, тому ми сфокусували свою увагу на впровадженні інноваційних технологій. Наш багаторічний досвід дозволив виділити 5 ключових факторів для досягнення прогресу в продуктивності ВРХ.

1. Генетика
У господарствах Ristone Holdings запліднення відбувається тільки штучним способом, проводиться відбір биків з високим генетичним потенціалом. Фахівці строго контролюють своєчасність запліднення і прагнуть щорічно отримувати потомство від кожної корови.

Щоб реалізувати генетичні передумови високої молочної продуктивності корів, оптимізовані функції відтворення шляхом індивідуального контролю міжтельного періоду. Так, для одних корів цей період може становити 365 днів, а іншим буде недостатньо і 450 днів через високу продуктивність в період всієї лактації.

В агрофірмах забезпечується суворий контроль отелень для нетелей, фахівці стежать, щоб кожна телиця дала приплід не пізніше, ніж на 24-й місяць життя.

2. Годування
Створення грамотного раціону харчування - вкрай важливий фактор в молочному тваринництві, адже він впливає не тільки на кількість молока, але і на його якісні характеристики: підприємства Ristone Holdings виробляють тільки молоко екстра-класу.

Тваринники підбирають кормові культури з високою поживною цінністю, стежать за своєчасністю посівів, обробкою культур і збором врожаю, контролюють раціон і розробляють оптимальні схеми для змішування кормів. Крім того, в господарствах проводять угруповання тварин за продуктивністю і періоду лактації, і підбирають оптимальний раціон для кожної групи.

Одним з останніх нововведень в цій сфері став засів нової трави NutriFibre, яка має більш високу врожайність і поживну цінність, а також відрізняється хорошою стійкістю до посухи. Раніше використовувалася люцерна, однорічні горох і ячмінь.

3. Утримання
На підприємствах приділяється величезна увага умовам утримання тварин, це передбачає наявність індивідуальних боксів, стабільного водопиття, продуманої вентиляції та освітлення.

4. Професійні кадри
Фахівці ферм Ristone Holdings мають великий досвід в роботі з великою рогатою худобою та постійно поповнюють свою базу актуальними знаннями в цій сфері, вони розуміють, що необхідно тваринам в різні періоди їх фізіологічного розвитку.

Тваринники регулярно відвідують спеціалізовані виставки та конференції як в Україні, так і за її межами.

5. Щомісячний контроль
На фермах проводиться обов'язковий щомісячний контроль за показниками молока - продуктивність, дні лактації, жир, протеїн, лактоза, точка замерзання, азот сечовини, кількість соматичних клітин.

- Важливий фактор для молочного тваринництва - це стабільність. Корова - тварина, яка дуже болісно реагує на зміни в повсякденному житті, тому було прийнято рішення, і воно себе виправдало, всі основні операції на фермах виконувати строго відповідно до встановлених технологічних графіків. Всі ці дії в комплексі, при регулярному аналізі, оцінці динаміки привели до підвищення не тільки продуктивності, але і вивели тваринництво в прибуток. З урахуванням всіх цих факторів можливо отримувати рентабельність в межах 30-40%. - резюмував координатор тваринницького напряму Олег Ємець.

У Ristone Holdings відзначають, що молочне тваринництво в Україні зараз переживає складний період, потребує державної підтримки і більш стабільної економічної ситуації, але планомірна робота, упор на сучасні технології дозволяють підвищувати продуктивність виробництва молока навіть в таких умовах.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Молочний альянс встановив італійську лінію з виробництва моцарели за мільйон євро

Про це в Facebook повідомив співвласник Молочного альянсу Олександр Деркач, пише НВ.

За його словами, установка автоматизованої лінії фірми COMAT обійшлася у 1 млн євро інвестицій. Її потужність дозволить виробляти 10 т продукції на добу.

Деркач також повідомив, що до кінця жовтня продукт з’явиться в продажу, причому буде надходити, як на внутрішній ринок, так і на експорт.

МХП: сьогодні в Україні ми вже говоримо про технології біогазу 5.0

Про це заявив заступник голови правління МХП Олександр Домбровський під час онлайн-семінару “Перспективи виробництва і споживання відновлюваних газів в Україні”, передає УНН.

"Ціна енергетичної незалежності – підкреслює актуальність тематики виробництва відновлюваних газів в Україні. Адже за роки незалежності Україна імпортувала лише з РФ природного газу на суму більше 100 млрд дол США.

Компанія МХП – це не тільки провідний агрохолдинг України, ми активно працюємо над формуванням власної енергетичної безпеки, виробляємо чисту енергію на 2-х біогазових комплексах та впроваджуємо новітні технології", - зазначив він.

За словами Домбровського, Innovation agenda МХП, тобто інноваційні пріоритети, з напряму відновлюваних газів - це:

- Новітні біогазові технології;

- Біометан;

- "Зелений" СО2;

- "Зелений" водень;

- Інтеграція еко- та енергоінноваційних технологій;

- Research and Innovation.

Підходи до менеджменту в біогазі можуть бути різними, вказує Домбровський: від спрощених технологій, де є питання до якості, до глибоких технологічних та інноваційних рішень, зокрема біометану та "зеленого" водень.

"Сьогодні ми вже обговорюємо та починаємо імплементувати технології "Біогаз 5.0". Це утилізація відходів, виробництво чистої енергії та органічні добрива, скорочення викидів парникових газів, виробництво СО2 та біометану , а також інтеграція технологій "зеленого" водню.

Тема, яку ми обговорюємо, має два ключових аспекти: енергетичний ресурс, який ми будемо використовувати всередині країни, та енергетичний ресурс, який ми хочемо виробляти для експорту в країни ЄС. Це принципова позиція, тому що інфраструктура достатньо складна: це системи очистки і підготовки біометану, який має відповідати жорстким європейським критеріям, а також логістика цього біометану. І закачувати газ в трубу для локального споживання та у ГТС України — це завдання різні", - резюмував Домбровський.

 

Довідка: МХП — один з найбільших агрохолдингів України, у структуру якого входить “МХП Еко Енерджи”, що займається новітніми розробками у сфері біоенергетики.

«Епіцентр Агро» запустив на Київщині новий елеваторний хаб

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Потужності оновленого «Переробника» розраховані на 105 тис. тонн одночасного зберігання зерна: побудовані 7 силосів обсягом 15 тис. тонн кожний. Чотири енергозберігаючі сушарки здійснюють якісну доробку с/г культур до міжнародних параметрів. Доставка зерна у порт, враховуючи розташування елеватору поблизу Одеської траси, здійснюється виключно автотранспортом.

За словами заступника керівника «Епіцентр Агро» з елеваторного напрямку, керівника відділу трейдингу Світлани Нікітюк, запуск нового потужного елеватору в центральному регіоні України вже у цьому сезоні забезпечить потреби у зберіганні і сушінні зерна не тільки для потреб агрохолдингу.

«Це наш перший крок у створенні регіональних зернових хабів, де поєднуватимуться бізнес-інтереси продавців і покупців зерна.  Дрібні агровиробники та фермери сплачуватимуть елеватору лише за прийомку зерна: менше 1 гривні за тонну», – зазнаила Світлана Нікітюк.

За її словами, оплата за відвантаження та доставку до порту здійснюється великими транснаціональними компаніями, які отримають можливість придбати зерно, за згодою його власника, безпосередньо на елеваторі.

 

Джерело: AgroTimes

Ваш вибір 'Подобається'.