LOZOVA MACHINERY візьме участь в AGRITECHNICA-2022

LOZOVA MACHINERY візьме участь в AGRITECHNICA-2022
Фото: з відкритих джерел

З 27 лютого по 5 березня 2022 року LOZOVA MACHINERY візьме участь у наймасштабнішій події аграрної індустрії – міжнародній виставці AGRITECHNICA-2022, яка традиційно пройде у Ганновері (Німеччина).

«Ми з нетерпінням чекаємо на виставку, щоб з новою силою та енергією презентувати свої інноваційні розробки. Для нас AGRITECHNICA вже стала рідним заходом. Як усі люди чекають на Новий рік, так ми, сільгоспвиробники, чекаємо на AGRITECHNICA», – поділився президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд.

Компанія LOZOVA MACHINERY активно готується до участі у виставці, щоб продемонструвати свої універсальні та продуктивні рішення, з якими життя аграрія стає комфортнішим та багатшим.

З моменту AGRITECHNICA-2019 LOZOVA MACHINERY сильно виросли: провели вдосконалення та оновлення асортименту, розширили ринки продажів, розробили та освоїли випуск абсолютно нової для компанії продукції.

Нагадаємо, що AGRITECHNICA мала відбутися цієї осені, але через третю хвилю пандемії в Німеччині її перенесли на березень 2022 року.

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/lozova-machinery-vizme-uchast-v-agritechnica-2022
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати