Липень наостанок прогримить грозами на заході України

Липень наостанок прогримить грозами на заході України
Фото: з відкритих джерел

На морських курортах України у кінці липня температурний, ультрафіолетовий та кисневий режим буде комфортним. Звичайно, у кожного свої уявлення про гарну погоду, але літній морський курорт – це, безумовно, сонячна погода й чисте та спокійне море. За прогнозом Sinoptik.ua на цьому тижні середня температура повітря вдень на морських курортах України очікується до +35 градусів, вночі до +24…+26 °С. Є ймовірність локальних гроз та дощів.

На кліматичних курортах Карпат буде прохолодніше, особливо у вихідні, і весь тиждень періодично дощитиме.

Курорти Чорного моря

Стійка спекотна малохмарна погода встановиться на чорноморських курортах у кінці липня. Гроз та злив не уникнути, але вони будуть короткочасними, пройдуть місцями.

В Одесі жарко, до +33 °С, але через вологість повітря температура буде відчуватися як +37 °С. Але, як кажуть в Одесі, високі градуси не завадять «впєчатляться» у моря. 1 серпня можуть пройти грозові дощі. Температура морської води біля Одеси до +24 °С з тенденцією до підвищення.

У Скадовську на цьому тижні сонячно. Температура вдень трохи не дотягне до +30 °С, вночі буде +25 °С. У четвер посилення південно-західного вітру до 5,5 м/сек. Море прогріється до +26 °С.

Курорти Азовського моря

На морських курортах Азовського моря в кінці липня стабільно спекотно, до +33 °С. У четвер та п’ятницю місцями можуть пройти невеликі дощі.

У другій половині літа вночі у морі можна спостерігати явище біолюмінесценції, світіння планктону. У тиху, темну й теплу ніч можна побачити сині мерехтливі вогники у морі. На цьому тижні 31 липня та 1 серпня вночі на море очікується штиль. Проте, планктон приваблює й медуз, але з ними вже навчилися боротися, розставляючи сіті на пляжах.

У Генічеськуна цьому тижні ясна погода, вдень +32 …+ 33 °С, вночі до +23 °С. Температура +32 °С відчуватиметься як +38 °С через вітри південних напрямків та вологість повітря.

У Кирилівці спекотна, малохмарна погода буде стояти весь тиждень. Відчуття задухи до +35 °С при реальних показаннях термометра +30 °С – температурна ознака цього тижня. Вночі повітря охолоне до +25…+ 26 °С.

Курорти Карпат

На кліматичних курортах високогір’я Карпат погода для любителів прохолоди. У високогір’ї e п’ятницю, 30 липня, максимальна температура повітря +25 °С, в інші дні тижня +20…+23 °С. Але дощі йтимуть майже кожен день.

У Закарпатті жарко, до +32, у Львівській області до +30. У вихідні очікуються дощі та похолодання.

У Косино останній тиждень липня буде похмурим та дощовим. Температура повітря вдень +23…+25 °С, лише у середу повітря може прогрітися до +27 °С. Вночі прохолодно +12…+13 °С.

У Трускавці до вихідних буде хмарно з проясненнями, вдень +27…+30 °С. У суботу та неділю велика ймовірність грозових дощів та зниження температури до +24…+25 °С.

Июль напоследок прогремит грозами на западе Украины

На морских курортах Украины температурный, ультрафиолетовый и кислородный режим в конце июля будет комфортным. Конечно, у каждого свои представления о хорошей погоде, но летний морской курорт – это безоговорочно солнечная погода и чистое спокойное море. По прогнозу Sinoptik.ua на этой неделе средняя температура воздуха днем на морских курортах Украины ожидается до +35 градусов, ночью до +24…+26 °С. Есть вероятность локальных гроз и дождей.

На климатических курортах Карпат прохладнее, особенно в выходные, и всю неделю будет периодически дождить.

Курорты Черного моря

Устойчивая жаркая малооблачная погода установится на черноморских курортах в конце июля. Гроз и ливней не избежать, но они будут кратковременными и не везде, отметятся точечно, местами.

В Одессе жарко, до +33 °С, но из-за влажности воздуха температура будет ощущаться как +37 °С. Но, как говорят в Одессе, высокие градусы не помешают «впечатляться» у моря. 1 августа могут пройти грозовые дожди. Температура морской воды возле Одессы до +24 °С с тенденцией к повышению.

В Скадовске на этой неделесолнечно. Температура днем немного не дотянет до +30 °С, ночью +25 °С. В четверг усиление юго-западного ветра до 5,5 м/сек. Море прогреется до +26 °С.

Курорты Азовского моря

На морских курортах Азовского моря в конце июля стабильно жарко, до +33 °С. В четверг и пятницу местами могут пройти небольшие дожди.

Во второй половине лета ночью в море можно наблюдать явление биолюминесценции, свечение планктона. В тихую, темную и теплую ночь можно увидеть синие мерцающие огоньки в море. На этой неделе 31 июля и 1 августа ночью на море ожидается штиль. Правда, планктон привлекает и медуз, но с ними уже научились бороться, расставляя сети на пляжах.

В Геническена этой неделе ясная погода, днем +32…+33 °С, ночью до +23 °С. Температура +32 °С будет чувствоваться как +38 °С из-за ветров южных направлений и влажности воздуха.

В Кирилловке жаркая, малооблачная погода будет стоять всю неделю. Ощущение духоты до +35 °С при реальных показаниях термометра +30 °С – температурный признак этой недели. Ночью воздух остынет до +25…+26 °С.

Курорты Карпат

На климатических курортах высокогорья Карпат погода для любителей прохлады. В высокогорье в пятницу, 30 июля, максимальная температура воздуха +25 °С, в остальные дни недели +20…+23 °С. Правда, дожди будут идти почти каждый день.

В Закарпатье жарко, до +32 °С, в Львовской области до +30 °С. К выходным ожидаются дожди и похолодает.

В Косино последняя неделя июля выдастся пасмурной и дождливой. Температура воздуха днем +23…+25 °С, только в среду воздух может прогреться до +27 °С. Ночью прохладно +12…+13 °С.

В Трускавце до выходных будет малооблачно, днем +27…+30 °С. В выходные очень большая вероятность грозовых дождей и снижение температуры до +24…+25 °С.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/lypen-naostanok-progremyt-grozamy-na-zahodi-ukrayiny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати