Людство опинилося в заручниках у країни терориста, яка шантажує весь світ голодом: Микола Сольський про обстріл росіянами морських портів (Фото)

Людство опинилося в заручниках у країни терориста, яка шантажує весь світ голодом: Микола Сольський про обстріл росіянами морських портів (Фото)
Фото: з відкритих джерел

Вночі 18 та 19 липня росія обстріляла об’єкти портової інфраструктури, які були задіяні в «Зерновій ініціативі». Агресор вкотре довів, що людські цінності для нього порожній звук, довіри до його слів як не було так і немає. Атаковані зернові термінали та портова інфраструктура в портах Одеса та Чорноморськ. Нічний удар вивів з роботи значну частину зернової експортної інфраструктури порту Чорноморськ. За оцінками спеціалістів, для повноцінного відновлення об’єктів, що постраждали цієї ночі, знадобиться не менше року. У порту Чорноморська також були знищені 60 000 т зерна, яке мало бути завантаженене на великотоннажне судно і відправлене зерновим коридором ще 60 днів тому.

«Найбільше постраждала зернова інфраструктура міжнародних та українських трейдерів та перевізників Kernel, Viterra, CMA CGM Group. Це терористичний акт не проти України, а проти всього світу. Продовольча безпека якого знову під загрозою. Людство опинилося в заручниках у країни терориста, яка шантажує весь світ голодом. Світ має відреагувати жорстко і відповідно до ситуації!

Якщо ми не зможемо експортувати продовольство, то населення найбідніших країн опиниться на межі виживання! Крім того, постраждає економіка не лише України, а й світу. Зросте ціна на збіжжя і не всі країни зможуть дозволити собі купувати сг продукцію, а значить ціна значно зросте на продукти харчування: борошно, крупи, мʼясо», – наголосив Микола Сольський.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/lyudstvo-opynylosya-v-zaruchnykah-u-krayiny-terorysta-yaka-shantazhuye-ves-svit-golodom-mykola-solskyj-pro-obstril-rosiyanamy-morskyh-portiv-foto
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати