Магія їжі майбутнього: вперше створили смузі зі шпинату, авокадо та яєчного білку, який виробляють мікроби

Магія їжі майбутнього: вперше створили смузі зі шпинату, авокадо та яєчного білку, який виробляють мікроби
Фото: з відкритих джерел

З’явився перший у світі смузі зі справжнім яєчним білком, але отриманим без участі тварин. Саме такий запустив у продаж каліфорнійський бренд соків Pressed.

Новий коктейль під назвою Pineapple Greens Protein містить біоідентичний яєчний білок The Every Company, виготовлений за допомогою технології точного бродіння.

Смузі Pressed не схожий на жоден інший продукт, що компанія випускала раніше. 

Протеїновий коктейль буде подаватися протягом обмеженого часу у Лос-Анджелесі та Нью-Йорку.

Використовуючи точну ферментацію, The Every Company виробляє свій білок без вирощування курей, і може так адаптувати інгредієнт, щоб він став «майже невидимим». Це означає, що протеїн не надає післясмаку до кінцевого продукту — на відміну від багатьох білкових порошків на ринку.

Тобто виробникам не потрібно використовувати будь-які маскуючі агенти, доданий цукор чи штучні підсолоджувачі, щоб приховати смак білка.

Pineapple Greens Protein випускається з яблуком, ананасом, бананом, шпинатом та авокадо. Кожна пляшка містить 10 грамів білка, не має доданого цукру і відповідає 40% рекомендованої добової норми вітаміну С.

Продукт не можуть вживати люди, які мають алергію на яйця. Проте він вважається веганським.

Пляшка інноваційного смузі коштує $7,95.

Cпівзасновник та генеральний директор The Every Company Артуро Елізондо називає запуск смузі поворотним моментом для стартапу. 

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/magiya-yizhi-majbutnogo-vpershe-stvoryly-smuzi-zi-shpynatu-avokado-ta-yayechnogo-bilku-yakyj-vyroblyayut-mikroby
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати