Малина за ціною 1200 грн за кг в Україні має попит

Малина за ціною 1200 грн за кг в Україні має попит
Фото: з відкритих джерел

За інформацією аналітиків EastFruit, у 2024 році відзначається дедалі більший попит на свіжу малину в Україні, пропоновану поза сезоном її вирощування. При цьому споживачів не відлякує оптова ціна, близька до 30 євро за кг або 1200 і більше грн/кг. Оптовики зазначають, що роком раніше попит на цю продукцію був дещо нижчим.

Свіжа малина на ринок України наразі постачається переважно з Марокко, де наразі триває збирання цієї ягоди. Трохи пізніше Марокко на ринку змінить Іспанія, звідки Україна також зазвичай імпортує свіжу малину в травні-червні, аж до початку збирання ранніх сортів врожаю малини власного виробництва.

Зазначимо, що 2024 року аналітики прогнозують зростання оптових цін на малину в Україні у зв’язку зі зростанням цін на світовому ринку замороженої малини. Це відіб’ється і на цінах свіжої малини, яка, найімовірніше, буде продаватися дорожче, ніж роком раніше.

До речі, сама Україна практично не експортує свіжу малину, попри те, що вона в рази дорожча за заморожену. Україна воліє вирощувати цю ягоду для заморозки. Заморожену ягоду продати набагато простіше і ризики при цьому менші, тому що малина – це дуже швидкопсувна ягода.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/malyna-za-czinoyu-1200-grn-za-kg-v-ukrayini-maye-popyt
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати