Мешканці Кропивницького вирощуватимуть квіти, овочі та зелень в публічному саду на даху

Мешканці Кропивницького вирощуватимуть квіти, овочі та зелень в публічному саду на даху
Фото: з відкритих джерел

Вже не перший рік «Гончаренко центр» в Кропивницькому закликає містян власноруч вирощувати зелень, овочі та квіти, і навіть дає приклад – вже три роки підтримуючи публічний «Сад на даху», пише SEEDS.

Центр вкотре запрошує містян подати заявку на участь у проєкті та долучатися до гарної справи – створити спільно “Сад на Даху“. Заявки на участь приймаються до 29 березня.

Всі мешканці Кропивницького, які братимуть участь у проєкті, матимуть змогу посадити насіння овочів, зелені чи квітів, які самі забажають і завше дбати про зелень, яка ростиме у їхньому ящику, йдеться в повідомленні Центру.

В свою чергу Кропивницький «Гончаренко центр» гарнтує всім охочим ящики для зелені, встелені агро-волокном та базовий ґрунт, а ще доступ до води та інструментів. Будь-які питання щодо вирощування рослин можна узгодити з курарторкою проекту, яка може дати поради, як краще дбати про овочі, зелень та квіти на даху.

Всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні, наголошують організатори проєкту.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/meshkanczi-kropyvnyczkogo-vyroshhuvatymut-kvity-ovochi-ta-zelen-v-publichnomu-sadu-na-dahu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати