Мета – Голодомор: окупанти розбомбили літаками елеватор у Рубіжному

Мета – Голодомор: окупанти розбомбили літаками елеватор у Рубіжному
Фото: з відкритих джерел

Росіяни скинули авіабомби на елеваторний комплекс у Рубіжному і повністю його знищили. Про це свідчать супутникові знімки, на яких видно вирву від бомб.

3 травня війська рф повністю знищили у Рубіжному Луганській області елеваторний комплекс, скинувши на нього кілька авіабомб. Про це повідомив керівник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

“Супутникові знімки від компанії Planet Lab свідчать про те, що на територію ТОВ “Голден АГРО” у Рубіжному було скинуто потужні російські бомби. Відкритий у 2020 році елеваторний комплекс був повністю знищений”, — пише Гайдай.

За його словами, на підприємстві працювала лабораторія із сучасним обладнанням, включаючи експрес-аналізатор, який забезпечував точні та швидкі аналізи всіх культур, зерносушарка потужністю 1500 тонн на добу, сепаратор, автоваги, автоматичний пробовідбірник, завдяки чому у комплексі могли зберігати одночасно 30 тисяч тонн зерна.

“Рашисти хочуть влаштувати голодомор. В окупованих містах зафіксовані випадки вивезення нашого зерна до рф. Раніше вони також знищили всі продуктові склади у Сєвєродонецьку”, — наголосив Гайдай.

517
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/meta-golodomor-okupanty-rozbombyly-litakamy-elevator-u-rubizhnomu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати