Metro Cash & Carry внесено до переліку міжнародних спонсорів війни

Metro Cash & Carry внесено до переліку міжнародних спонсорів війни
Фото: з відкритих джерел

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло компанію Metro Cash & Carry до переліку міжнародних спонсорів війни. Таке рішення прийнято через позицію керівництва компанії продовжувати діяльність в росії, передає УНН.

За даними НАЗК, крім бізнесу в сфері ритейлу, інтереси керівництва компанії тісно пов’язані зі стратегічними галузями російської економіки: нафтогазовою та банківською сферами. А це напряму впливає на підтримку російської військової машини.

Так, за результатами журналістських розслідувань, стало відомо, що ключовий акціонер Metro Cash & Carry Даніель Кретинські контролює EP Infrastructure (EPIF), що володіє 49% компанії Eustream. Ця компанія управляє газотранспортною системою, що транспортує російський газ до Центральної та Східної Європи. Поки увесь цивілізований світ відмовляється від енергоресурсів держави-терориста, керівництво Metro Cash & Carry демонструє, що співпраця з рф не лише не буде припинена, а надалі лише посилюватиметься.

Про це свідчить і визнання Metro Cash & Carry прийнятною сплату картками “Мір” (проект “Сбербанку”) та реалізація нових проектів у росії, таких як мережа продуктових магазинів “біля дому” — “Фасоль”, додали у НАЗК.

Дослідники діяльності Metro Cash & Carry в рф також звертають увагу на участь компанії в “ідеологічних” російських ініціативах. Зокрема, наприкінці минулого року в інтернеті поширювалась інформація про те, що німецька мережа METRO в росії торгує “кувалдами Вагнера”. Це той самий “атрибут” найманців з терористичної “ЧВК Вагнер”, що набув умовної популярності в рф після публікацій жорстоких відео про начебто страту бійців ЧВК, які повернулися з українського полону.

“Вочевидь, у такий спосіб менеджмент торговельної мережі демонструє максимальну лояльність до режиму країни-агресора.

До того ж, цей “сувенір” використовувався російською пропагандою як символ знущання з цивілізованого світу в особі Європарламенту, на адресу якого було відправлено інструмент після ухвалення резолюції про визнання рф державою-спонсором тероризму”, – резюмували у НАЗК.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/metro-cash-carry-vneseno-do-pereliku-mizhnarodnyh-sponsoriv-vijny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати