МХП модернізує виробництво в Сербії

МХП модернізує виробництво в Сербії
Фото: з відкритих джерел

Словенська компанія Perutnina Ptuj, яка входить до групи МХП, побудувала сім нових, сучасних майданчиків для вирощування бройлерів у Бачка-Топола (Сербія) – для комплексного управління виробничим ланцюгом «від лану до столу».

Про це повідомили у МХП.

У будівництво комплексу було інвестовано понад $4,5 млн євро.

Об’єкти побудовані відповідно до суворих міжнародних будівельних, екологічних стандартів і сучасних технологій, що забезпечують ефективне, безпечне та гуманне розведення птиці. Потужність першого етапу – 2 млн бройлерів на рік.

Нові потужності з вирощування птиці обладнані найсучаснішими системами відгодівлі та гарантують повну біологічну безпеку птиці. Моніторинг усіх ключових параметрів на таких майданчиках є точним і безперервним за допомогою повністю автоматизованих систем управління. Вони обладнані технологіями для моніторингу росту тварин, а також температури та вологості повітря.

Сербія є найбільшим ринком Perutnina Ptuj на Балканах. Сім нових майданчиків із вирощування птиці – лише початок інвестиційного циклу. Наступний крок – відкриття додаткових потужностей для розвитку сільськогосподарських потужностей у Бачка-Топола.

Інвестування розпочалося після поглинання МХП словенської групи PP, до якої належить Perutnina Ptuj Topiko, одного з провідних світових продовольчих концернів та найуспішнішого європейського виробника м’яса птиці.

Довідка

Perutnina Ptuj – вертикально інтегрована компанія з виробничими потужностями у Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії та Герцеговині. Володіє дистриб’юторськими компаніями в Австрії, Македонії та Румунії. Постачає продукцію до 15 країн Європи.

Джерело: agrotimes.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/mhp-modernizuye-vyrobnycztvo-v-serbiyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати